Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes-e "tuningolni" a...

Motyesz kérdése:

Érdemes-e "tuningolni" a gépemet hogy gyorsabb legyen?

Figyelt kérdés
a gépem pedig egy hordozható számítógép ami egy Acer Aspire 8735zg! Érdemes-e egy új procit bele venni és egy video kártyát? bár most se kis pályás de szeretném ha akadás nélkül futna a gta4 meg ilyesmi játékok!!
2014. aug. 18. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Egy notebookon nincs mit tuningolni.
2014. aug. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
bár ha meg néznéd akkor a válaszod kicsit rosszul festene itt mert ez egy dög nagy gép és nem NOTEBOOK LooooL
2014. aug. 18. 12:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

lefényképeznéd nekünk a házat kívülről illetve a ház oldallemezét levéve az alaplapot is?

Milyen az a "hordozható számítógép" ami "egy dög nagy gép"...?

itt az Acer Aspire 8735 ZG kézikönyve:

[link]

nézd meg a képeket, ez egy laptop...

Ha neked batár nagy házad van akkor neked nem Acer Aspire 8735zg nevű géped van (vagy betették a laptop alaplapot egy batár házba? )

2014. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy notebook gyökér.

Ne okoskodjál már, ha nem megy.

Ha meg GTA-zni szeretnél akadás nélkül, akkor vegyél Xboxot, sehogy másképp nem fog menni.

2014. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem a 100e Ft-os AMD-s gépemen akadás nélkül fut a GTA4, közepes fölötti felbontáson.


Mihez ehhez Xbox? :D

2014. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de ha itt akarsz keménykedni akkor máshol szájkaratéz nem kell potyára irkálj felesleges mondatokat aminek értelme sincs!! de amugy teljesen így nézz ki amugy youtube-on ird be hogy tuning vagy azt hiszem amd video kártya vagy ilyesmi de te legalább egyböl segítettél nem ugy mint az elözö "nem érdemes NOTEBOOK-ot tuningolni" ez már röhelyes!!! :D amugy kérdeztem valamit és szerintem illik meg válaszolni nem nemleges válasszal!!!!
2014. aug. 18. 13:26
 7/11 anonim ***** válasza:

"de amugy teljesen így nézz ki"


Szóval mégiscsak egy hordozható számítógép

[link]

mindegy minek hívjuk laptop, notebook ugyanaz...

egy dög nagy gép amiben cserélni lehet az alkatrészeket így néz ki:

[link]

ilyen belülről körülbelül:

[link]

ebben minden cserélhető. Még egy hozzá nem értő is ki tud benne cserélni ezt azt.


Itt pedig egy laptop szétszerelés:

https://www.youtube.com/watch?v=RIpaW92kXyw

Bevállalod?

Szerintem a laptopok nagy részében nem lehet cserélni csak úgy kényedre kedvedre ezt - azt. Tuningolni sem lehet a laptopok nagy részét.

Vidd el egy szervizbe kérdezz rá, mit tudnak ajánlani. Én tudom: maximum több memóriát tehetsz bele.


De inkább ajánlok egy sokkal jobb dolgot: add el ezt a laptopot ha játszani akarsz, és vegyél asztali számítógépet amiben mindent lehet cserélni ha valami gyenge.

2014. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én is arra gondoltam de szivem szerint nincs kedvem meg válni tőle mert kaptam és nagyon bírja de lehet még is meg fontolom mert most már németben vagyok és elöször gondoltam kérek egy kis otthoni segitséget nagyon hálás vagyok érte hogy válaszoltattok köszönöm a segitségeteket!! :D
2014. aug. 18. 13:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ennyire összefüggéstelenül, zagyván írni?
2014. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem érdemes tuningolni a laptopot, a legtöbbet nem is lehet, mivel a hűtése jelenlegi összeállítás hőtermeléséhez van igazítva, a tuning miatt pedig jobban melegedne, ami miatt hamarabb elpusztulna az alaplapja, az a laptop legdrágább cserealkatrésze.
2014. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!