Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » ICloud, ennyire rossz?

ICloud, ennyire rossz?

Figyelt kérdés

Egy fontos emailt nem kaptam meg, mennyire jellemző ez? Illetve honnan lehetne megtudni hogy miért nem jött meg az üzenet?


Valamint milyen fizetős email szolgáltatások vannak (Őszintén szólva elegem van szinte az összes ingyenes szolgáltatóból, inkább fizetek éves díjat de akkor kapjam meg az összes mailt)


2014. aug. 18. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jellemző. Megtudni nem egyszerű. Ha a küldő ki tudja deríteni, hogy tőlük kiment-e a levél, az már fél siker (ebből látható lenne, hogy az Apple átvette-e a levelet, és na nem, miért nem). Aztán ha kiderül, hogy átvette, de Te nem kaptad meg, akkor az Apple-t kell rávenni, hogy levelezőszerver logokat nézegessen neked. Na, ez nem lesz egy egyszerű mutatvány :-)


Sok fizetős szolgáltatás van, pl. a gmail-nek is van, de szerintem ők sem néznek utána egy ilyen problémának. Kisebb szolgáltatókat kell keresni, amik ugyan drágábbak, de akár ilyesminek is utánanéznek, ha kell.


Egyébként a fontos email-t biztosan elküldték? Csak mert a tapasztalat az, hogy az ilyen jellegű hibák jelentős része a szék és a billentyűzet között keletkezik, nem a szolgáltatónál.

2014. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!