Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem egy blu ray full...

Letöltöttem egy blu ray full hd 3d filmet és gépen ha elindítom valamiért osztott képen adja be a filmet, és nem tudom hogy hol lehet normálisan megcsinálni hogy ne kettőbe dobja ki?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyik fele kék, a másik piros? Azért mert 3D film. Kellene hozzá egy 3D-s szemüveg és akkor talán élvezhető lenne. Azárt csak talán, mert nem tudom ilyen esetben a monitornak támogatnia kellene-e a 3D-t.
2014. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
osztott képernyő és mind a kettőn ugyan az a kép megy és nem piros és kék,de gyanakottam hogy 3d monitor kellene ,akkor rákötöm a tvre
2014. aug. 18. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában az mkv-k nem HalfOU vagy SBS-ben vannak feltéve, ami vagy úgy jelenik meg, hogy jobb és bal oldalt van megkettőzve a kép, vagy pedig alul és felül.

Számítógépen nem tudom hogyan kell ezt rendesen lejátszani, én mindig rákötöttem a 3D-s TV-mre és ott a funkcióknál átállítottam teljes képernyővé. Ha a monitorod támogatja a 3D-t akkor javaslom a BD50-et, én általában azt szoktam, így nem kell semmit beállítani, magától 3D-ben indítja el.

2014. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*vagy HalfOU
2014. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!