Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a Win7 Home...

-Agile kérdése:

Letöltöttem a Win7 Home Premiumot. Annyi bajom van, hogy nem merem megcsinálni a telepítést más meg nincs, aki meg tudná nekem. Azt szeretném, hogy valaki írja le nekem, lépésenként, úgy, hogy én is értsem a menetét!?

Figyelt kérdés
Igen, értem, ki kell írni CD-re, BOOT-ban be kell állítani, hogy a CD-t BOOT-olja, és elindítja a telepítőt. Az oprendszer megfelel a PC-mre, de nem tudom, hogy a biztonsági mentések, meg hasonlók hogy mennek... Na és milyen drivereket kell a telepítés után az új rendszerre feltenni?:( Help!

2014. máj. 26. 16:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Kerdezoskodj ott, ahonnan loptad.
2014. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nagyon édes vagy:) Imádom, hogy ilyen hatalmas szád van, te begyepesedett molylepke. Sajnálom, hogy nekem nincs meg eredetiben, de ha nem segítenél, akkor ne is szólj ide.
2014. máj. 26. 16:31
 3/18 anonim ***** válasza:
2014. máj. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló egyedi akart lenni,mert neki már meg van eredetibe.Sok ember ezt nem teheti meg,hogy 20-30 ezer forintokat kiadjon egy telepítőért.Kérdező hasznos lehet számodra ez az oldal: [link] jöhet a pacsi,meg a lepontozás :D
2014. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi.

Az lehetséges, hogy az XP rendszert letörölje a gép, a Win7 feltelepüljön, és az adatok megmaradjanak?!

2014. máj. 26. 16:49
 6/18 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok


En sem engedhetem meg magamnak. Ezert hasznalok szabad szoftvert es operacios rendszert.

2014. máj. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Senkit sem érdekel, #1-es. Menj máshová ugatni:P
2014. máj. 26. 16:53
 8/18 anonim ***** válasza:

Az adatokat rárakod valamilyen adattárolóra.

Pendrive,CD,DVD,külső vinyó,esetleg ha valami őskori géped van akkor floppyra is mentheted őket.Aztán mehet a formázás,telepítés.

2014. máj. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szuper:DDD Köszi. Na és a driverek?...
2014. máj. 26. 16:56
 10/18 anonim ***** válasza:
Ajánlom neked hogy,hogy először nézd meg,hogy mik vannak a gépedbe.Eszközkezelőben megtudod ezeket nézni.(Videókártya,hangkártya,hálókártya)ha megnézted akkor csinálj egy képernyőképet róla,ezt a PrintScreen gombbal teheted meg.Aztán a képet rárakod pendrive-ra.Ajánlom még neked az AIDA64-et és az Everest-et ezekkel is meg lehet nézni a hardvereket.Telepítés után felmész a gyártó honlapjára és lehúzod az illesztőprogikat.Ha valamit nem értesz akkor írj.Na ez már megér egy pacsit vagy nem? :D
2014. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!