Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sony xperia z2 szoftver...

Sony xperia z2 szoftver frissítés hiba?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy Z2-t, és mikor tenni akartam a laptopról képet a telóra,azt írta frissítsem. Így is tettem, a felénél kikapcsolt a telefon, erre kihúztam az usb-t. Mikor beakartam kapcsolni nem lehetett,mert azt írta ki szofter telepítési hiba,és hogy dugjam be az usb-t,de a gép meg nem érzékeli,mit tegyek?

2014. aug. 19. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Jééézusom. Megy USB-n át a frissítés, te meg kihúzod??? Na jó... megyek aludni
2014. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kikapcsolt a telefon,gondoltam valami nem jó,de akkor is a reset gombbal elméletileg vissza kéne tudnom állítani,de semmi
2014. aug. 19. 20:40
 3/10 anonim ***** válasza:
kikapcsolt, de nem fejezte be a telepítést. Ilyenkor a telefon kikapcsol 1-2x, mielőtt teljesen feltenné az updatet
2014. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és most mit tudok tenni?
2014. aug. 19. 20:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Megpróbálod mégegyszer a frissítést, de ezúttal manuálisan. Ha nem megy, távvezérléssel segíthetek.
2014. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem tudom elkezdeni újból, a laptop nem érzékeli a telefont,mivel nem tudom bekapcsolni mert mindig azt a képernyőt hozza be, de ha tudnál segíteni azt megköszönném.
2014. aug. 19. 21:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Mázli hogy (jókor) húztad ki...

Ha aközben húzod ki, hogy a kernel/recovery települ, akkor dobhatnád ki a telódat.

Így most csak softbrick, amit ugyan meg lehet javítani, de azt remélem tudod hogy az összes adatodnak annyi.


Szerintem vidd szervizbe, nem hiszem hogy meg tudod otthon csinálni a telepítést.

2014. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez már csak flasheléssel hozható helyre.

Ha ennyire kezdő vagy akkor inkább bízd szakemberre, pár 1000 Ft-ért fel flashelik a romot.

2014. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy megérdemelted. Nem mondta a géped vagy a telefon hogy húzd ki, a legnagyobb büntetés az lett volna amikor a kritikus ponton húzod ki :D
2014. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Látom hogy régi a kérdés, de ha még megvan a telefon és nem tudtál vele semmit sem kezdeni akkor megvenném alkatrésznek
2016. febr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!