Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti felrakjatok a frissiteseket...

Ti felrakjatok a frissiteseket Windows 7-re? Okozot eddig barmi gondot?

Figyelt kérdés

Soha se frissitettem a rendszert es nem is volt problemam belole.,Tul sok panaszokat olvastam,halottam azok telepitese utan.

Minap is olvastam,hogy hibas frissitest adtak ki 7 es 8.1 rendszerre is.


Megeri ez?


2014. aug. 21. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, használd csak nyugodtan frissítések nélkül. Így legalább nem kell erölködni a bejutáshoz.
2014. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a biztonsági frissítések nem hülyeségnek vannak. Persze nem kötelező feltenni, de nem kell akkor sírni utána, ha gáz van, mert sokkal könnyebben sebezhető a géped. Igen, én is olvastam ezt az origon, ahoz képest h van 3 win7es gép meg egy win8.1es, és mind a 4re felment egyből, egyiknek sincs semmi baja, nem fagy, kék halál sincs. Tehát én nem tudom ki tapasztalt ilyet, én nem
2014. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is felteszek inkább minden frissítést, és én sem tapasztaltam azt a problémát, amiről viszonylag sokat írtak az utóbbi 1-2 hétben.

Egy Windows 7-es és egy 8.1-es gépről van szó...

2014. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

A frissítések azért vannak, hogy javítsanak, nem azért hogy rontsanak. Ha van rá lehetőséged, igenis fel kell rakni őket.

Az Origón nagy port kart hír, miszerint egy adott frissítéstől instabil lesz a rendszer, a nagy többség nem tapasztalta.

Nyilván a Microsoftnál is emberek dolgoznak és hibázhatnak, gondolom ezt a hibás frissítést is visszahívják majd, és újat adnak ki.

2014. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A KB2982791 számú kivételével feltétlenül telepítsd a frissítéseket, mert többek között biztonsági lyukakat javítanak, plusz a Win7 nem is támogatott SP1 nélkül. Egyébként nálam a fenti KB2982791-es frissítés sem okozott problémát, de azért töröltem.
2014. aug. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!