Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy nem indul el a leptop?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kicsit összetett a probléma!? körbenéztem gyakori kérdéseken hátha van rá válasz, google pajtást is megkérdeztem, de semmi konkrét választ nem találtam...!

Tehát annyi, ha hosszabb ideig alszik nem akar felkelni... (nincs kép 17"-os valaki azt mondta hogy a nagy kijelző miatt van...)

Akkor fogom kihúzom, vissza, megint ki és nyomom a bekapcs gombot 1 percig aksi ki aksi be... (ezeket a válaszokat találtam.)

Kikapcsoltam az alvást, szabályosan kikapcsoltam reggel. Most be akartam kapcsolni, ledek világítanak, valami belső hangot is hallok... kép semmi... áááá mondom úgy hagyom világítva... kb 15perc múlva eszébe jutott, hogy el is kéne indulni... utána megy szépen, nem akad nem lassú! Proci hőfok meg stb.. minden optimális.

Szerintetek okozhatja a problémát az, hogy valami még is megtámadta a gépet ill az op rendszert (win7)? és elég lenne egy format c: ?

vagy inkább alapból indítsak szervizzel?



2014. aug. 21. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Windows bejelentkezési hang van ??
2014. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 joker10 ***** válasza:
kevés benne a benzin
2014. aug. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

azt hirtelen el is felejtettem írni a végére, hogy a válaszokat köszi előre is.

Igen, ad hangot, és szép tisztát...! úgy értem h. nem is akadozva adja elő ahogy anno az XP szokta mikor baja volt...

2014. aug. 21. 19:54
 4/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg külső monitorral hogy mit produkál ha külső monitoron egyből van kép akkor rossz az inverter a laptopban
2014. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
gondoltam már én is az inverterre, de annak szokott előjele lenni, hogy lesz baja.. legalábbis az eddigi tapasztalataim alapján... (néha elmegy a kép, sötétebb a kijelző... ilyesmik)
2014. aug. 21. 20:02
 6/13 A kérdező kommentje:
ja igen, és miután már elindult a gép akár sokszor is restartolhatok egymás után, szépen elindul.
2014. aug. 21. 20:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Pedig ez inverter hiba
2014. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

tehát elméletileg amikor nincs rajta kép bekapcsolás után és rákötöm monitorra kéne képet adnia? (még nem próbáltam)

Viszont ugye írtam h. egy idő után bejön a kép. viszont akkor nekiáll bootolni. nem az van, hogy már a felállt rendszert látom

2014. aug. 21. 21:46
 9/13 A kérdező kommentje:
szóval valószínű félre értettem a kérdést mikor azt kérdezted ad e hangot mikor feláll a rendszer. akkor igen amikor kép is van, de mikor csak úgy van és nincs képe akkor mintha aludna. És mikor visszajön a kép akkor bootol... most teszteltem kb 8 perc kell neki hogy magához térjen. 4 próbálkozásból 4 szer
2014. aug. 21. 21:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Tehát csak akkor ad zenét ha van kép is ? sötét képernyőnél nem ?? A winyó ledje világit vagy közbe villog is?
2014. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!