Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy nem indul el a leptop?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kicsit összetett a probléma!? körbenéztem gyakori kérdéseken hátha van rá válasz, google pajtást is megkérdeztem, de semmi konkrét választ nem találtam...!

Tehát annyi, ha hosszabb ideig alszik nem akar felkelni... (nincs kép 17"-os valaki azt mondta hogy a nagy kijelző miatt van...)

Akkor fogom kihúzom, vissza, megint ki és nyomom a bekapcs gombot 1 percig aksi ki aksi be... (ezeket a válaszokat találtam.)

Kikapcsoltam az alvást, szabályosan kikapcsoltam reggel. Most be akartam kapcsolni, ledek világítanak, valami belső hangot is hallok... kép semmi... áááá mondom úgy hagyom világítva... kb 15perc múlva eszébe jutott, hogy el is kéne indulni... utána megy szépen, nem akad nem lassú! Proci hőfok meg stb.. minden optimális.

Szerintetek okozhatja a problémát az, hogy valami még is megtámadta a gépet ill az op rendszert (win7)? és elég lenne egy format c: ?

vagy inkább alapból indítsak szervizzel?



2014. aug. 21. 19:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
igen, csak akkor zenél ha kép is van. a kijelzőn semmi fény :( hát ami világít az a bekapcs gomb, a körte meg a wifi jel.
2014. aug. 22. 08:45
 12/13 anonim ***** válasza:
Így összegezve a hibajelenséget valószínű hogy egy újra telepítés megoldaná a problémát, a kérdés az hogy a laptopnak mennyire jó a szelözése ? HDD sentinelel is nézd meg a winyó állapotát
2014. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

remélem megoldja a formázás... szerintem a ventikkel nincs baj.. legalábbis a mért hőfokok alapján úgy vélem.

mit érdemes rátenni? 2x2,1-es proci, 4gb ram, 500-as vinyó... maradjon a win7? vagy jobban szeretné a 8-at?

2014. aug. 22. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!