Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet levélben (Outlook...

Hogyan lehet levélben (Outlookban) érkező linkeket (videóra utalókat) lementeni a gépre a Kedvencek közé, úgy, hogy megnyithatóak is legyenek?

Figyelt kérdés

Ezek egy bizonyos témához kapcsolódnak és a téma címét is meg kéne jelölni, oda kéne írni. Gyanítom, hogy a Start menüből nyíló felső Személyes mappák közül a Videók mappa jöhet szóba, ahova menteni kell, de a mappán belül meg kell különböztetni a különböző fájlokat, mert különben kaotikussá válik az egész.


A linkeket majd összegyűjtő fájlnak azt hiszem dokumentumfájlnak kellene lennie és ilyet a Word-ben hozhatok létre. Jó lesz-e úgy, hogy nyitok egy dokumentumot, belemásolom a linkeket és címet is adok neki, majd pedig ezt a dokumentumot pakolom be a Videók mappába. Csak azt nem tudom, ez a bepakolás hogyan megy, erről szól a kérdés? Jó ez az elgondolás?


Ja és a linkek megnyithatóak lesznek-e azután, miután helyükre kerültek, mert ez a lényeg?


2014. aug. 22. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Én egész egyszerűen megnyitnám böngészőben és ott könyvjelzőzném. Ott aztán lehet kategóriákba sorolni, címkézni, átnevezni, mindent csinálni vele. Úgyis böngészőben fogod később is megnyitni.
2014. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó, csak én még ilyet nem csináltam, leírnád bővebben ezt a könyvjelzőzést, hogyan megy Explorerben (ott van Kedvencek sáv) és esetleg Mozillában (ott meg van könyvjelző), mert ezeket nem értem?
2014. aug. 22. 13:35
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem IE-ben is így a legegyszerűbb:

- megnyitod a linket

- nyomsz egy CTRL + D kombinációt

- leokézod

2014. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Talán úgy van, hogy a böngésző címsorba kellene bemásolni először, de onnan hogyan tovább? Szóval nem tudom, hogy megy ez részleteiben?
2014. aug. 22. 13:37
 5/10 A kérdező kommentje:
Gyors voltál, ezért az előző kérdésemet hagyd figyelmen kívül. Kezdjük ott ahol azt írod: megnyitom a linket. Ez hogyan van? Bemásolni címsorba és megnyitni?
2014. aug. 22. 13:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor kicsit részletesebben...


A) eset:

Rá tudsz kattintani a linkekre, és megnyitja a böngésző.


B) eset:

Nem nyitja meg ha rákattintasz. Ekkor kimásolod, ahogy írod, és igen, a címsávba (vagy mi a neve, sosem tudom...) beilleszted aztán enter.


---- Innentől ugyanaz mindkét esetben


Megnyílik a videó remélhetőleg.


Elkezded nyomni a CTRL billentyűt (bal alsó sarokban van a billentyűzeten pl.). És nyomsz így egy D billentyűt. (Ez a CTRL + D kombináció.)


Megjelenik egy kis ablak, itt meg lehet adni nevet a könyvjelzőnek.


OK vagy Kész.


És kész...

2014. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ilyen egyszerű dolgokon tudok fennakadni, sajnos!
2014. aug. 22. 13:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, remélem működni fog!
2014. aug. 22. 13:51
 9/10 A kérdező kommentje:

Ja, és még egy kérdés:


A leírt eljárással a Kedvencek cím alá kerül a mentett link és nem a sávba? A sáv ugyanis tele van mindenfélével, tiszta káosz.

2014. aug. 22. 15:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Kedvencekbe kerül, de abban a kis ablakban lehet megadni, hogy hova mentse, ahol a nevét is be lehet írni.
2014. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!