Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem egy filmet a...

Letöltöttem egy filmet a netről, ami iso formátumban van, de ha kiírom dvd-re, akkor a dvd lejátszó nem játsza. Mit kell csinálni a filmmel, hogy kiírás után ne csak számítógépen lehessen nézni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Például tudnunk kéne, hogy milyen formátumú is a film? Avi? DVD? Vagy valami más? Az ISO csak a képfile, mire kiírod nem egy ISO lesz a lemezen...
2010. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Kiírás előtt fel kell mountolni a Daemon Tools-al, és másolásképpen kell kiírni!
2010. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Burn image to disk menüpontot keresd. Neroban Copy and backup menün belul.
2010. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért kellene? A Nero, de bármelyik íróprogram megcsinálja az ISO vagy lemezkép kiírást mindenféle mountolás nélkül...
2010. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amúgy a kérdés a már megírt lemezre vonatkozik...tehát elvileg kiírni tudja, csak megnézni nem.
2010. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző:

Igen, azért nem tudja megnézni, mert szarul írta ki.

Ki kell még egyszer írnia képfájlként, és jó lesz.

2010. jan. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vagy azért nem tudja megnézni, mert az asztali DVD-je nem támogatja azt a fájlformátumot, vagy kódolást. Lehet az egy mkv esetleg egy divx 6 is. Attól még avi marad. Tehát első lépés a fáljformátum kiderítése.
2010. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Idézet>>> kiírás után ne csak számítógépen lehessen nézni <<< szóval rendesen ki van írva az a film. Tehát tényleg azt nézd meg milyen formátumú az a fájl a dvd lemezeden, ahogy már mondták. A lejátszód divx képes?
2010. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha iso, akkor DVD-Video. Fölösleges ezen rágódni.
2010. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kicsit sem felesleges, mert láttam én már karón varjút és ISO-ban avit meg exe-t.
2010. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!