Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik jobb a teljesítménye?...

Benir8 kérdése:

Melyik jobb a teljesítménye? Lent!

Figyelt kérdés

Pl.Intel processzorhoz Nvidia vagy a Amd videókártya jobb a teljesítménye,eredménye?

Vagy Amd processzorhoz ugyanúgy Nvidia vagy a Amd videókártya jobb a teljesítménye,eredménye?

Véleményeket,tapasztalokat vagyok kíváncsi.


2014. aug. 23. 14:18
 1/7 anonim válasza:
Hát ez konkrét típustól függ, nehéz ezzt így konkretizálni, de én általában Az Intel + Nvidia kombinációt preferálom
2014. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem eddig volt intel proci+ amd vga, most pedig amd proci+ nvidia vga.

Mindegyik kombináció bejött eddig. Intel procit és nvidia vga-t picit ritkábban szoktak összetenni, ahogy én észrevettem eddig.

2014. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát mostanába sokat láttam még igazi gamerek is Intelhez Nvidia van.De az Amd proceszor olcsóbb is jobban teljesít mint az Intel.Meg Nvidia is jobb mint az amd,ezért sokat nem láttam úgy h összejön az Amd és az Nvidia teljesítménye.Döntés alatt állok.
2014. aug. 23. 14:24
 4/7 anonim ***** válasza:
tökmindegy amelyiknak jobb a teljesytménye az a jobb.Mivel ,hogy (úgymond) egymástól függetlenek egy ugyanolyan erős amd kártya nem lesz gyengébb egy nvidia kártyánál gyengébb .
2014. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tök mind1.. főleg a kerettől függ hogy mit rak össze az ember.. legjobb az intel cpu + amd vga mert az intel erősebb procikat csinál mint az amd és az amd vga-k olcsóbbak és ugyanolyan erősek mint az nvidia gpu-k.. ha nincs annyi pénzed akkor amd+amd és az amd+nvidia párosítás is jó lehet.. az amd+nvidia annak való aki felvételt akar csinálni a játékáról de nem tud elég erős processzort venni.. így nem kell i5öt venni ahhoz h videozz,streamelj elég csak a shadowplayt haszsnálni
2014. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy hogy hogy melyik márkát mivel kevered, nem lesz az egyező márkanévtől erősebb géped mint egy keverttől!

erős procihoz erős videokártyát, közepes procihoz közepes videokártyát. Ennyi.

azt hogy melyik erősebb és mennyi az ár különbség a másiknál

azt a tesztekből lehet megtudni és webáruházak árjegyzékéből

2014. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

2x olcsobb az Amd mint az Intel,nvidia meg tetszik nekem.

Köszönöm mindenkinek!

2014. aug. 25. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!