Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok linkelni olyan...

Tudnátok linkelni olyan közösségeket, facebook-oldalakat, ahol meg tudnám osztani a blogom, hogy olvasott legyen? Esetleg akit érdekel, elküldhetném privátban?

Figyelt kérdés

Egy afféle focis fanfiction; tudom, egyre több van belőlük, és úgy szaporodnak, mint a gomba, de én már korábban is írogattam ilyesmiről, csak nem igazán mertem kirakni, leginkább attól féltem, hogy esetleg ellopják az ötletem, vagy senki sem fogja olvasni, és akkor meg semmi értelme küszködni vele. Ám, megembereltem magam, és megcsináltam életem első blogját, ami ugyan még nagyon "basic" :D, de igyekszem kitanulni, hogyan és mint tudom szuperré varázsolni a kinézetet. A prológus, és az első rész van fenn, tudom, hogy idő kell az ilyesmihez, de már nagyon kíváncsi vagyok a véleményekre, kritikákra. Ezért is szeretném kicsit népszerűsíteni az oldalam.

Szóval, akit érdekelnek az ilyen történetek nyugodtan írjon privátot, nem harapok! :) És tényleg, megköszönném azt a pár linket. Már keresgettem én is, de sehogy sem találtam.

:)



2014. aug. 26. 19:36
 1/3 anonim válasza:

Szia!(:

[link] Remélem, működik a link, ha mégse, akkor keress rá Fanfic olvasók néven! :)

Nekem amúgy küldhetsz linket, beleolvasnék. :D

Sok sikert a továbbiakban!

2014. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Nekem kuldheted, esetleg csererol is lehetne szo, mert en is focisat irok:) amugy ha beirod facebookon a keresobe, hogy blog/blogok, akkor sokat kiad, amelyekbe posztolhatsz. De nekem legyszi kuldd:)
2014. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írtam privit! :)
2014. aug. 28. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!