Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik inkább fiúkkal barátkoznak és nem kedvelik a lány közösségeket? Ha igen, mik az okai ennek?

Figyelt kérdés
Találkoztam már pár ilyen lánnyal, kíváncsi vagyok kinek mi az indoka rá.

2014. febr. 2. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Én irtózom attól, ami néha lányok között tapasztalható. Hiába "barátnők", folyamatosan versengenek, egymást próbálják túlszárnyalni, kibeszélik egymást a másik háta mögött, áskálódnak, pletykálkodnak, rosszindulatúak. Nyilván nem ez van mindenhol, de én emiatt nagyon ritkán tudok jól kijönni lányokkal.

20L

2014. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Jelen! Az osztályba se tudtam beilleszkedni a lányokhoz. Egyszerűen én nem olyan vagyok, mint ők. Nem érzem jól magam velük. A fiúkkal vagyok, ők ezerszer normálisabbak! Ők nem beszélnek ki állandóan a hátad mögött, nincs irigykedés, amiért a másik jobban néz ki.
2014. febr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ilyesmire gondoltam, jöhet még.
2014. febr. 2. 11:51
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Amiket eddig már felsoroltak, azok az okok nálam is, de az élet szerintem engem meg akar tanítani, hogy elfogadjam őket, vagy fogalmam sincs, hogy hogy keveredek mégis állandóan lányos közösségbe, de 3 osztályom állt CSAK lányokból, munkahelyen csak nőkkel vagyok körülvéve, és nagyon nagyon nehezen viselem. Próbálkozok mindig, de egyszerűen nem megy, csak 1-2 (általában hasonlóak, mint én) nővel tudok kijönni. Általában engem sem szoktak kedvelni, mert nem vagyok valami kedves, hanem elég nyers, és elvárnák gondolom, hogy aranyoskodjak velük, ahogy ők velem, aztán meg a hátam mögött úgyis kibeszélnek...én legalább nem teszem. Nem hinném, hogy bunkó vagyok, csak tényleg az, hogy nyers. Szóval igen, a nőkkel nagyon nehéz, ha meg vezető beosztásba kerülnek, akkor kész. A többi nővel még roh.adékabbak lesznek, úgyhogy próbálok kitörni, hogy én legyek vezető, de befogom bizonyítani, hogy nő létemre tudok normális lenni a többivel :)
2014. febr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki esetleg szeretne barátkozni, nyugodtan írjon :)
2014. febr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Ettől a kibeszélem a másikat a háta mögött dolgot én sem bírom. Bekerültem egy kisebb társaságba, ahol szinte csak lányok vannak, és nem bírok beilleszkedni. Amikor az egyik felpattan elhívja magával a másik két barátnőjét, hogy a harmadikat amiért oda és nem amoda tett valamit (például) kibeszéljék....hát felfordul a gyomrom.
2014. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
72%
Volt, amikor sok lánnyal barátkoztam. Hát meg is bántam. Én sem vagyok egy szent, de van bennem emberség és megadom a minimális tiszteletet egy full ismeretlen embernek is, még ha nem is szimpatikus. Sajnos ezt ma sokan nem teszik meg. Pl. az illető a nevemet tudja, de már utál, mert egyszer (Szerinte) csúnyán néztem rá. :D A legjobb barátom is egy lány volt, évekig tartott de kiderült végül, hogy rendszeresen visszaélt a bizalmammal és a hátam mögött mindennek elhordott. Tipikus egyébként. Nem tudom mivel érdemeltem ezt ki, de szónélkül otthagytam. Utána hónapokig padlón volt, nem volt senkije, csak a fiúja. Szerintem még most is így van. Bár nem is érdekel. Annak ellenére, hogy szépen kicseszett velem én kívánom neki a legjobbakat. Persze több ilyen eset is volt, csak másokkal nem álltam ilyen közeli kapcsolatban. Tapasztalatból mondom, sokszor az embereknek a saját egójuk többet ér, mint egy igazi barát, aki mindig mellettük van. Aztán ugye mikor már nincs, akkor meg megy a sírás. De ő sosem állt oda elém azzal, hogy ne haragudjak rá, elbaszta. Pedig ha megtette volna, kitudja, talán ugyanúgy barátok maradtunk volna:D Van 1-2 lány barátom most is, de az én korosztályomban a normális személyiség.. Hát ritka mint a fehér holló:D 18/L
2014. febr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

én egyszerűen csak nehezebben találom a hangot a nőkkel, nyers vagyok én is és kimondottan férfi humorom van, amit a nők java vagy sértőnek talál, vagy meg sem ért (nem azt jelenti, hogy alpári vagyok), felszínesebb, "haveri" kapcsolatoknál egyszerűen nem megy a lányokkal, ráadásul ők is utálnak engem, mivel jó a humorom és jól kijövök a férfiakkal és csúnya se vagyok, ezért rögtön féltékenyek (én nem az vagyok, aki ül egy társaságban és mások poénjain kuncog).

viszont arra már rég rájöttem, hogy komoly, mély barátság férfi és nő között nem, vagy csak nagy nehézségek árán jöhet létre, mert előbb-utóbb az egyik tuti többet akar a barátságnál. ezen idővel túl lehet lendülni és akkor lehet barátkozni, de igazi mély barátságokat azért lányokkal kötök, tehát sok fiú haverom van és kevés lány barátnőm.

nyilván van féltékenység, meg kibeszélés, de attól még azzal a pár emberrel számíthatunk egymásra és szeretjük egymást, különben nem lennénk már sok sok éve barátok. akivel nincs ilyen erős kötelék az idővel úgy is kikopik az ember mellől.


29/N

2014. febr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

4-es:


Ez érdekes helyzet, mert azt szokták mondani hogy ilyet csak a tinilányok csinálnak, de ezek szerint nem.


Azért is érdekel, mert én mint férfi nem mondhatom ki ezeket, mert rögtön megbélyegeznek, hogy nőgyűlölő vagyok meg impotens.

Illetve azt vettem észre, hogy az ilyen lányok maguk is férfiasabbak gondolkodásban, vagy legalább is nem veszik fel a tipikus női társadalmi szerepet.


"Utána hónapokig padlón volt, nem volt senkije, csak a fiúja. "


Igen, ezt már én is észrevettem, hogy lány ha párkapcsolatba kerül akkor a barátait/nőit elhanyagolja. Legalább is én ezt fiúk közt nem tapasztaltam.


"Tapasztalatból mondom, sokszor az embereknek a saját egójuk többet ér, mint egy igazi barát, aki mindig mellettük van. "


Ezzel egyet is értek. Bár szerintem inkább csak kiderült idővel hogy a történelmi viszonyok, mint pl család, munkahely, barátok csak kényszerkapcsolatok, és amint van rá lehetőségünk, elhagyjuk azokat.


"Van 1-2 lány barátom most is, de az én korosztályomban a normális személyiség.. Hát ritka mint a fehér holló:D 18/L"


Szerintem meg pont attól normális valaki, hogy olyan mint a többség. És ma már ritka ember, aki emberséges. Bármely korosztályban.

2014. febr. 2. 13:11
 10/13 A kérdező kommentje:

"viszont arra már rég rájöttem, hogy komoly, mély barátság férfi és nő között nem, vagy csak nagy nehézségek árán jöhet létre, mert előbb-utóbb az egyik tuti többet akar a barátságnál"


Szerintem nem feltétlenül minden férfi ilyen. Mármint jobb esetben egy férfi különválasztja az ösztöneit a tetteitől meg a terveitől, tudja kezelni a vágyait.

Sőt, szerintem ha megismerik egymást és már az elején kiderül hogy egyik sem esete a másiknak, akkor nem lesz ilyen félelem a levegőben.

2014. febr. 2. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!