Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítséget szeretnék képszerke...

Segítséget szeretnék képszerkesztéshez?

Figyelt kérdés
Bízva abban,hogy még vannak segítőkész megbízható emberek segítséget szeretnék kérni.Olyan valakit keresek aki önzetlenül összeszerkesztene nekem egy képet.Férjemet szeretném születésnapjára meglepni.,Édesanyja lányunk születése elött 1 héttel hunyt el.Szeretném ha valaki tudna segiteni és egy képére rászerkesztené kislányunkat mintha ő fogná.Remélem valaki tud nekem segíteni.Előre is nagyon szépen köszönöm!!!!!!!

2014. aug. 27. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
előre szólok ,ha elkészül a kép,akkor elsírjátok magatokat,/mert mi is így jártunk vele/
2014. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát ha sikerül,de ez az oldal az utolsó reményem :( nagxon szeretném meglepni a férjem.tudod sokáig probálkoztunk mire sikerült és tudom,hogy mélyen "bántja+hogy nem láthatta.
2014. aug. 27. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!