Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy 4 éves laptopom. Nem...

Van egy 4 éves laptopom. Nem rég újra lett telepítve. Egyetlen játéot telepítettem rá. Nem volt semmi baj egy ideig aztán néha az gész gép belassult, végül már állandóan lassú és akad. Törmentesítve lett és v írtó is lett futtatva de semmi. ötlet?

Figyelt kérdés

2014. aug. 28. 22:29
 1/5 anonim válasza:
nézzél bele a feladatkezelőbe (ctrl+alt+del), ott mutatja azt, hogy melyik folyamat/alkalmazás mennyit használ a memóriából,processzorból, merevlemezből. ez lehet hogy segít a megoldásban.
2014. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor volt csóri gép szétszedve, és kitakarítva rendesen??
2014. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
utoljára kitakarítva akkor lett amikor újra lett telepítve. az egy hónapja volt. a feladatkezelőt már próbáltam de csak olyan programok illetve folyamatok mennek amiket ha leállítok akkor összeomlik a rendszer. de egyik sem kiemelkedően magas
2014. aug. 29. 11:50
 4/5 anonim válasza:
minden driver telepítve lett az ujrarakás után?
2014. szept. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tudom . nem én telepítettem újra. hogy lehet ezt ellenőrizni?
2014. szept. 8. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!