Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől van ilyen hangja? Mi...

Mitől van ilyen hangja? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Igazából azt se tudom, hogy jó helyre írom-e egyáltalán és nem inkább az elektronikus eszközök kategóriában kéne kérdeznem, de a lényeg mindenesetre az, hogy vagy a hangszórómon vagy a számítógépemen valami elállítódott (?) és most minden hangot magasabban, de ugyanolyan tempóban játszik le.

Egy hétig nem voltam itthon, de tudtommal senki nem piszkált bele a gépembe és a hangbeállítások is ugyanúgy vannak, mint amikor itt hagytam. Legalábbis én nem vettem észre változást. A hangfalamon csak két gomb van, az egyikkel bekapcsolom, a másikkal pedig a hangerőt szabályozom, szóval azon nem lehetett mit babrálni és rendesen be is van dugva.

Így most olyan, mintha minden kedvenc számomat meghallgathatnám Nightcore verzióban, ami amúgy nem rossz, de egy idő után bosszantó, ha Freddie Mercury úgy énekel, mint egy női szoprán.

Ha kérhetem, a válaszokat úgy fogalmazzátok meg, hogy nagyon nem értek a számítástechnikához.



2014. aug. 31. 10:14
 1/2 anonim válasza:
Próbátad másik hangszóróval vagy fejessel?
2014. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CspCsj ***** válasza:

A képernyőn jobbra lent az óránál kis narancssárga hangszóró ikont keress, mint a képen (ha rejtett akkor van egy felfelé mutató kis nyil, kattints rá, így látod a többit):

[link]


Kattints a narancssárga ikonra és bejön a fenti képen látható ablak, vagy hasonló, ott a Hanghatás/Sound Effect fülön állíts mindent None/Normal/Default/Alapértelmezett értékre vissza.


Másfajta ablak:

[link]

[link]

2014. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!