Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne idegesk...

Mit csináljak, hogy ne idegeskedjek fel egy játékon?

Figyelt kérdés
FPS játékról van szó, nem tudom miért, de, ha nagyon nem megy egyszerűen ideges leszek...NAGYON. Valaki valami tipp, hogy mit tudnék csinálni ez ellen?
2014. szept. 1. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Élj!
2014. szept. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Játssz sokat és lépj tovább a kudarcokon. Melyik játék? :)
2014. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én olyankor ha nem megy akkor inkább hagyom.Megyek bunyózok 1-et bátyámmal és megnyugszom.:)
2014. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne játssz olyasmivel, ami felidegesít. Amikor fiatalabb voltam engem is rettentően fel tudott húzni(néha még most is előfordul, de furcsa módon inkább akkor, ha beszélgetünk közben), azóta általában egyszerűen nem érdekel. Kivéve, amikor a mocskos patkányok kihasználják az elbszott balanceot, az bármikor kiveri a biztosítékot.
2014. szept. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Horgászás, napozás vagy tetszőleges, marhára tartalmatlan henyélés közben gondold át, mi hova vezet...
2014. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak pár órát akarok lazítani gép előtt, "kedvenc" játékommal, ami a cs-go, de egyszerűen edzés után, vagy akármikor pihenni szeretnék és kikapcsolódni gép előtt, meg egy jót lövöldözni egyszerűen hihetetlenül felidegesít...
2014. szept. 1. 17:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor szabad a gazda: az az igazság, hogy semmi nem képes felidegesíteni az embert, ami "kívül" van. Csak saját magát bosszantja mindenki. Hatalmadban áll vállat vonni, felülemelkedni, nevetni egyet, fejet csóválni, csak épp annyira nem veszel tudomást róla, hogy (mint a legtöbben) a te valóságodban a játék tesz idegessé téged, hiába nincs semmi, ami "átadná" ezt.


Belül van a feszültség. Képes vagy megfigyelni magadat közben. Kiderítheted, mi az igazi ok, és azzal a lendülettel megszüntetheted. Ez az igazság. Persze ez így kevés, magadnak kell végiggondolnod kellemes, nyugodt, hosszas elidőzés közben.

2014. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt a választ köszönöm szépen, elgondolkodtató, és hasznos is...Nagyon hasznos. Még egyszer köszönöm szépen.:)
2014. szept. 2. 13:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazán szóra sem érdemes, én köszönöm az elismerő szavakat!
2014. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!