Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Playstation 3 Mennyien fognak...

Playstation 3 Mennyien fognak még ilyet venni és pl ha május eleje fele beruházok egyre mien játékon kb mennyien fognak mutizni?

Figyelt kérdés
Mennyien fognak még ilyet venni és pl ha május eleje fele beruházok egyre mien játékon kb mennyien fognak mutizni

2014. jan. 2. 19:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy mennyien multiznak, hanem hogy nem fognak már rá kiadni új játékokat. Vagy PS4 vagy PC.
2014. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezt maximum a Christian Panthera tudja Neked megválaszolni, szerinted mi látjuk a jövőt?:) Nem tudom hogy májusban milyen játékkal hányan fognak multizni:)


Annyit tudok hozzátenni a kérdéshez hogy én 1 évig még biztosan nem veszek PS4-et, mégpedig egyrészt azért mert még senkinek nincs és nem tudnék kivel játszani, másrészt pedig azért mert a programozók nem ismerik még annyira a hardvert hogy a maximumot hozzák ki a grafikából, következésképpen nem látni nagy különbséget egyelőre a két konzol között (én legalábbis nem láttam).


Harsogta továbbá mindenki hogy majd a PS3 ára mennyire le fog menni amikor megjelenik a 4, a tény hogy ez nem történt meg is azt támasztja alá szerintem hogy azért az emberek többsége még nem vált, mert egyelőre nincs miért.


Úgyhogy még jó leszel a PS3-al is egy évig legalább.

2014. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"hanem hogy nem fognak már rá kiadni új játékokat"


Ez egy hülyeség. PS2-re is ugyanúgy a mai napig jönnek ki az új játékok optimalizált verziói, és már 9. éve nem a PS2 az aktuális Sony konzol.

2014. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor sztem úgy lesz május fele veszek eggyet oszt gyűjtök pcre hogy tudjam tolni mindenkivel a bf-t csak sajna ott meg az az ára hogy 1-2 évente új vga cpu aztán alaplap csere
2014. jan. 2. 19:38
 5/16 A kérdező kommentje:
3. igazad van el is felejtettem végül is elég erős a hardvere meg mire végig tolom a(z) uncharted 1-2-3 kilzone 3 the last of us vagy hogy van a neve stb elleszek egy ideig vele
2014. jan. 2. 19:40
 6/16 anonim ***** válasza:
Árban már nincs köztük különbség, ezen nem kell parázni. A ps4 és az xbox one is olyan árról indul, hogy annyiból egy jó gép is összerakható, pc-re pedig olcsóbbak a játékok lényegesen.
2014. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy 120 ból sőt én már 100 ból is összerakok egy kisseb gamer pc-t amin megy a bf 4 de a pénz kb arra 2015 közepe fele lenne meg és nme fogok addig várni egyszerüen beruházok május fele egy ps 3-ra megveszem rá a bf 4-et kz 3 vagy uncharted 2 vagy 3 és én elleszek vele egy ideig és talán majd veszek egy új pc-t és kész aztán meg majd k***a sokat gyűjtök és ha meg jelenik majd előrendelek egy ps 5-re xD nagy tervek bár ha nyernénk egy ötöslottót gyors 2-3 évre össze dobnák egy nyerő pc-t :D
2014. jan. 2. 19:57
 8/16 anonim ***** válasza:

Még nagyon sokan tekintve h nem tudd mindenki azonnal átállni.

Ps2-böl is anno 2009-be adták el a legtöbbet mikor a 3 már 2007-be kijött.

Remélem ez meggyőző.

2014. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Pontosan már kb egy 12 gb-s + battlefield 4 fele meg van májusban első hetekben meg már meg is lesz :D lehet már áprilisban meg ps 4-t nem akarok még venni lehet csak fél vagy 1 év múlva kiderül túlmelegszik ha sokat használják vagy csak úgy és nem akarnák tesztalany lenni meg stb
2014. jan. 3. 18:48
 10/16 A kérdező kommentje:
szoftver fissítést megoldom de multihoz elég lenne 512 kb-s net?
2014. jan. 3. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!