Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook-n meddig tart egy...

Facebook-n meddig tart egy személyazonosság ellenőrzés?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy ma az idővonalamról átkattintottam a kezdőlapra és a profilom hirtelen kijelentkezett. Felugrott egy ablak, hogy adjam meg a keresztnevem-vezetéknevem-középső nevem illetve töltsek fel egy képet amivel tudom a személyazonosságomat igazolni.

Miután ezt megcsináltam újabb kisablak ugrott fel és ez volt benne: 'Személyazonosságod ellenőrzése után jelentkezünk az általad megadott e-mail címen. Most ki kell jelentkeztetnünk a Facebookról.' Meddig tart míg ellenőrzik a profilomat?? mire számítsak? csináljak új profilt?? HELP!



2014. szept. 4. 16:17
 1/6 Csincsill válasza:

Helló! ne , ne csinálj újat! A profilod létezik csak valami gebasz van a szerverrel. Ma ugyanez történt velem is és már helyre állt az egész . Én is itt kerestem a megoldást, egy páran ma ettől szenvedtek :-)

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__haztart..

2014. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem is visszaállt egy 4 órás szünet után, köszönöm a választ :)
2014. szept. 5. 05:11
 3/6 ruszi0412 válasza:
Sziasztok! Ma délelőtt (2015.08.18.) a facebook hirtelen ledobott és biztonsági okokból zárolt és személyigazolvánnyal szeretné, ha azonosítanám magam. Történt valakivel hasonló? Mennyi ideig tart az elbírálás? Mi a teendő ilyenkor, mert új profilt nem szeretnék.
2015. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sziasztok! Ma délelőtt (2015.08.18.) a facebook hirtelen ledobott és biztonsági okokból zárolt és személyigazolvánnyal szeretné, ha azonosítanám magam. Történt valakivel hasonló? Mennyi ideig tart az elbírálás? Mi a teendő ilyenkor, mert új profilt nem szeretnék. Szia, velem is ez történt és nagyon mérges vagyok miatta. Oké, nem teljesen a valódi nevemet használtam, de ettől még szerintem nem kellene így büntetni, miközben mások sokkal durvább dolgokat csinálnak vígan,mindenféle szankciók nélkül... Én 08.24-én este 9-kor küldtem a születési anyakönyvi kivonatomat, kíváncsi vagyok, hogy ezek után mikor férhetek a profilomhoz. Azért is b*sz fel ez, mert önkéntes dolgokat is végzek ezen a csatornán és zavar, hogy így büntetnek azért, mert a vezetéknevem kamu volt. Tudom, szabályzat, meg minden, de akkor is túlzónak találom. Főleg, hogy nem tudom,hogy meddig nem férhetek a profilomhoz. Neked sikerült újból belépned?
2015. aug. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia, velem is ez történt és nagyon mérges vagyok miatta. Oké, nem teljesen a valódi nevemet használtam, de ettől még szerintem nem kellene így büntetni, miközben mások sokkal durvább dolgokat csinálnak vígan,mindenféle szankciók nélkül... Én 08.24-én este 9-kor küldtem a születési anyakönyvi kivonatomat, kíváncsi vagyok, hogy ezek után mikor férhetek a profilomhoz. Azért is b*sz fel ez, mert önkéntes dolgokat is végzek ezen a csatornán és zavar, hogy így büntetnek azért, mert a vezetéknevem kamu volt. Tudom, szabályzat, meg minden, de akkor is túlzónak találom. Főleg, hogy nem tudom,hogy meddig nem férhetek a profilomhoz. Neked sikerült újból belépned?
2015. aug. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Nálam a mai nap írta ki 2015.09.03 14:40-kor hogy

Kérjük, hogy végezz el egy biztonsági ellenőrzést.

Kérjük, személyazonosságod megerősítéséhez válassz a következő módszerek közül:

Azonosítsd ismerőseid fényképeit (óránkénti limit túllépése)

Küldés

Ennek a lépésnek a végrehajtása problémát jelent a számomra.


Rámentem a problémát jelent számomra és oda be kell küldenem a személyi igazolványom vagy útlevelem stb. na ezt kis is hagyom.

A képes résznél meg 2-3 képig eljutottam utána sajnos elakadtam és kiléptem eddig a helyzet változatlan.

Segítséget szeretnék kérni mi tévő legyek?

Köszönöm előre is!

2015. szept. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!