Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik jobb...

Krisztian 34 kérdése:

Szerintetek melyik jobb laptop dell vagy a hp?

Figyelt kérdés
2014. szept. 5. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tök lényegtelen. Hardver az elsődleges, majd utána jöhet, hogy DELL vagy HP.
2014. szept. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Harmadik Dell gépet veszi a család nemsokára, nagyon meg vagyunk velük elégedve. Nem véletlen hogy míg a többi gyártó 2-t, a Dell 3 év garanciát ad. Azonos árban lehet hogy a HP jobb adatokkal rendelkező gépeket árul, de a minőség és a megbízhatóság miatt a Dell mellett voksolok.
2014. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez nem márkafüggő én azt vettem észre, nekem az orion cuccok nagyon beváltak, pl a televízióm is lassan 14 éves szüleimé is kb majdnem ugyan annyi idős és szintén orion de még a távirányítóján kívül amit elejtettem ( mármint az én tv-mnek ) semmi baja nem volt meg volt tizen nemtom hány éves rádiónk is orionban aztán mert milyen jó márka vettem egy orion rádiót amin volt fél év gari és azthiszem ahetedik hónapban beadta a kulcsot... aztán nyomtató, van egy nyomtatóm ami azthiszem lassan 5 éves lesz még sosem volt semmi baja aztán vettem egy hp-s multis nyomit az meg úgy volt hulladék ahogy van, laptopoknál is találkoztam már ilyennel... öregebb pb gép semmi baja egyém másfél éves és lassan dobhatom ki a kukába pedig árban majdnem ugyan annyi-k voltak routereknél is találkoztam ilyennel... sokan szidták a tplink wr340gd-s routert és nekem meg semmi bajom nem volt vele meg firmware frissítés közben jött egy áramszünet...:D
2014. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!