Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A C meghajtóm 60Gb-os, és 2...

A C meghajtóm 60Gb-os, és 2 gb szabad hely van rajta, összeszámoltam minden mappát, programot, de csak 35 gigát foglalnak ezek. Hova tűnt az a 23 giga tárhely?

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 17:56
 1/4 levis56 ***** válasza:
Próbáld meg a CCleaner-ben eszközök>meghajtó tisztító>szabad ter törlés. Ha simán törölsz programokat nem biztos hogy az a tárolóról maradéktalanul törlődött,a gép nem látja a programokat mivel törölted de a lemezen lehet foglalja a helyet,futtasd le a szabad terület törlését hátha megoldja a problémát és több helyed lesz.
2014. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csökkentettem a virtuális memóriát. 10 giga volt, levettem 500mb-1gb -ra! Nem fog rámenni a gépem, igaz? Mit is csinál tulajdonképpen ez a "virtuális memória"? A RAM-ot egészíti ki? (bocs ha hülyeséget kérdezek)
2014. szept. 6. 18:24
 3/4 levis56 ***** válasza:
Állítsd automatikusra.
2014. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rejtett fájlok, rendszer által védett fájlok, ideiglenes fájlok stb. Ezek foglalják a helyet. A rejtett fájl foglalja a helyet, de nem számolódik be a mappa méretébe, mivel rejtett.
2014. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!