Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az miért van hogy leakarok...

Az miért van hogy leakarok valamit tölteni Google Playről a telómra és azt írja ki hogy nincs elég tárhely, pedig van egy 16 Gigás memókártyám amin kb 14 Giga szabad helyvan?

Figyelt kérdés
Pl: Egy 15 MB-os játékot akarok leszedni és kiírja hogy nincs elég tárhely, miért?

2013. jan. 13. 18:32
 1/6 Ryan88 válasza:
Mert nem a memóriakártyára tölti,hanem a telefonra.
2013. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hol tudom akkor azt átállítani hogy memóriakártyára töltse le?? :D
2013. jan. 13. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolónak igaza van.
2013. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sehol.
2013. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ryan88 válasza:
Telefontól,vagy android verziótól függ,pontosan nem tudom.Az én telefonomon nem tudom átállítani,hogy memóriakártyára rakja (Telenor One Touch),de pl. ismerősöm Galaxy Ace telefonján lehet.
2013. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na most letöröltem annyit, hogy elég tárhely legyen a telón a letöltéshez.. Letöltöttem az alkalmazást és mikor telepítené azt írja ki hogy "Nem áll rendelkezésre elég tárhely". Pedig jóval többet szabadítottam fel amennyi kell hozzá... :/
2013. jan. 13. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!