Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miben jobb a Win 8.1 a Win 8-nál?

Miben jobb a Win 8.1 a Win 8-nál?

Figyelt kérdés
Fel akartam rakni a gépemre a 8-at de hallotam, hogy az az sz*r és inkább 8.1-et rakjak, miben jobb? Nem értek nagyon hozza szóval valami nagyon szembe ötlő változások érdekelnének...

2014. szept. 8. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Az újabb kiadások általában korszerűbbek, jobbak, többet tudnak, gyorsabbak, biztonságosabbak az elődeitől. Ha nem hiszed, rakj fel Windows 3.1-et.
2014. szept. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Marketing. A 8.1 egy sima frissítés, pár apró funkcióval karöltve. Semmi extra. Nem is lesz 8.2. Anno úgy gondolták, ez egy jó megoldás lesz, hogy majd lesz sok ilyen kis változat, ahol raknak bele új dolgokat. Aztán meggondolták magukat.


Olyan ez, mint a "Metro" felület, a tabletre készült rész.

Eleinte jó ötletnek tűnt.

2014. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért nem csak egy marketing dolog.

Inkább olyan, mint az SP1 a Windows 7-nél pl.


Tehát egy komplexebb javítócsomag, amely nem csak hibákat foltoz be, hanem hozzáad pár apróbb funkciót is a rendszerhez (pl. jobb klikkes "start menü").


A másik fele, hogy a sima 8-hoz már nem (nagyon) adnak ki frissítéseket, csak a 8.1-hez. Ha jól tudom a 7-nél is ez van: sima 7-re nem adnak ki újakat, az SP1-esre pedig igen.

2014. szept. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!