Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok eredeti,...

Mik a tapasztalatok eredeti, vagy utángyártott akksi téren (13’‘-os Macbook 4.1)?

Figyelt kérdés
Az enyém lassan meghal (full fényerőn 27 percet megy), és vennék egy újat, de az eredeti nagyon drága. Utángyártottak mennyire lutrik? Illetve akksi felújítás kinek hogy vált be? Köszönöm a válaszokat! :)

2014. szept. 8. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Robbannak, felgyulladnak, kevesebb kapacítás, kevesebb idő alatt megy tönkre. Minden utángyártott ilyen...


Ez van.


> Illetve akksi felújítás kinek hogy vált be?

Egyszer láttam leírást... már az elrettentett.

2014. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az utángyártott ugyanannyi ideig működött, mint az eredeti. Annyi volt a hátránya, hogy nem illeszkedett rendesen a gépbe. Kicsit kiállt alul a széle. Utána rendeltem egy eredetit ismét. Az szintén annyi ideig bírta. Ez utóbbit már az eBayről vettem és negyed annyi volt, mint itthon az eredeti, fele annyi, mint az utángyártott.


Szóval nekem semmi rossz tapasztalatom nincs az utángyártottal. Hogyha jó minőséget veszel, akkor nem lesz vele gond.

2014. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Meddig tartottak Neked ezek a vett akksik? Mert nekem az eredeti most 6 eves, de ha egy uj elmegy 3 evet, azzal mar elegedett lennek.
2014. szept. 9. 11:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az eredeti ami a gépben volt még az 1 évet sem bírta ki. Csak a gariztatás akkoriban katasztrófális volt az apple-nél. Jól elszúrták. Végül a kereskedő adott egy utángyártott akkut. Nem az ő hibája volt.

Az utángyártott már jobban bírta kb 2 év. Aztán az eBayes is kb addig, úgy két évig.

Ez még a 2.1-es MB-hez volt. Annak meg amúgyis rossz volt a technológiája, könnyen meghibásodtak az akkuk. 300 ciklusra voltak kalibrálva. Az utánuk érkezők már 1000-re ha jól tudom.

Nálam még plusz a körülmények is rájátszottak, mert szinte mindig eléggé melegben voltak használva, vagy a gép alja felfeküdt valahol.

Lehet, hogy ezért is mentek ilyen hamar tönkre. Mert azért hallani olyan akkukról amik ugyanilyenek és elmennek 4-5 évet is.


Azóta nem vettem újat, mert már nincs szükségem arra, hogy vigyem ezt a gépet magammal.

2014. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!