Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Machintost miért nem kell...

Machintost miért nem kell folyton újratelepíteni mint a Windowst?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Windows-t se kell folyton újratelepíteni.
2010. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de igen.minnél tovább van használva annál lassabban töltődik be a gép bekapcsolásakor, összeszemeteli és ezzel önkéntelenül lassítja magát.
2010. jan. 18. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a Mac-et is pont úgy használnád, mint a Windowst, pont úgy lassulna le egy idő után. Aki normálisan használja a gépét, annak nem szokott lelassulni akár évek alatt sem.
2010. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mit értesz azon hogy normálisan használja?
2010. jan. 19. 09:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem tudom, mitől szokott lelassulni, csak gondolom: sok utólag telepített program, amik egy része automatikusan indul, egy másik része repül is egy idő után, esetleg némi szemetet is hagyva maga után, nagyra nőtt cache (a böngészőé), ilyesmit tudok elképzelni. Remélem, más is hozzászól. Amúgy nem védem feltétlenül a Windowst, nem gondolom, hogy tökéletesen van megtervezve. Semmi bajom az OS X-szel, vagy a Linux-szal általában, bár előbbit még nem használtam.
2010. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
mert machintos.... én imádom
2010. ápr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

mert mac az apple az xp meg microsoft

nem nagy okosság de csak ennyi:D

2010. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!