Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eddig mindig megvettem az...

Eddig mindig megvettem az "új" fifát az xbox 360 ra de most elgondolkodtam rajt, szerintetek érdemes megvenni rá?

Figyelt kérdés
Mert most már az xbox melett van egy jó gépem is és lehet érdemes lenne inkább a géphez venni egy kontrollert és azon fifázni. Mert van egy olyan érzésem, hogy a fifa 15 xbox 360 ra ugyan az lesz mint a 14 mert az újításokat véleményem szerint csak az új generációs konzolokra készítették meg pc-re. Vagy szerintetek xbox 360 ra is jó lesz? Gépen is van olyan jó játék élmény mint konzolon?
2014. szept. 9. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Általában a grafikán kívül nincs különbség ugyanannál a játéknál a platformok között. Ha mindenképp megveszed, akkor pc n jársz a legjobban, olcsóbb.

Kösd rá a tv re a gépet, ha mindenképp a fotelban akarsz ülni.

2014. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pc-n a legjobb a játékélmény :D
2014. szept. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok! Ez engem is érdekelne... Egy rövid játékot lenyomtam a demóval 360-on, de semmi nincs benne az újításokból (pl. mezkoszolódás, megremegő kapufák, okosabb kapusok, stb.). Ezek szerint tényleg csak a nextgen konzolokon és a PC-n lesznek csak érzékelhetőek az újítások? Számomra tök olyan volt mint a 14, bár az irányítás minden évben jobb. :)
2014. szept. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!