Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Kb 3 óra használat után elkezd melegedni a laptopom és a yuotube videókat is szaggatottan játssza le és a filmeket is ugyanígy. Ha más lejátszót pl zoo playert használok olyankor a lejátszás nem szaggat a filmeknél de a yuotube on továbbra sem jó a minőség. mi lehet a baj? 3 éves a gép egyébként Acer aspire 5733Z

2014. szept. 11. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túlmelegszik. Ki kéne portalanítani.
2014. szept. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Adobe flash player friss? Böngésződ?


Egyébként én ajánlom a YT beépített HTML5 lejátszóját, már egy ideje azt használom és mikor betölti normálisan a videókat szépen le is játssza őket, nem szaggat annyira mint Adobe-val. Én jobban szeretem.

Firefox alatt van egy beépített HTML5 plugin is erre én ezzel együtt használom, minden féle YT HD-s kiegészítő nélkül. :)

2014. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sware Iron a böngészőm
2014. szept. 11. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/html5?hl=hu


Itt lehet alapértelmezés szerint beállítani, hogy ne az Adobe-t használja a YT.

Bár a böngészőfajtádat nem ismerem, szóval ha ez nem oldja meg a problémádat akkor sajnálom. :(

2014. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!