Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy síkképcsöves...

Hogyan lehet egy síkképcsöves tv-t és egy asztali számítógépet összekötni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Össze szeretném kötni az Orion T2180STX-SL típusú síkképcsöves TV-t és az asztali számítógépem,amelyhez Nvidia 8600GT,9500GT,Quadro NVS290 videó kártyák állnak a rendelkezésemre,melyik kártyával ajánlott/lehetséges az összekötés,illetve milyen kábeleket szükséges hozzá beszerezni ?(Az értelmes segítséget adó válaszokat várom,sürgősen)

2014. szept. 14. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a 9500GT kártyát javasolnám. Mázlid van, mert azon (is) található egy s-vidohoz HASONLÓ csatlakozó, aminek több a lába. Na, arra lesz szükséged. (VGA, DVI felejtős, aktív eszköz kellene hozzá.) [link] (balszélső)

Elvileg adtak hozzá egy vezetéket, amivel át lehet alakítani egy sárga RCA csatlakozóra. Azt kell majd egy rca kábellel és egy rca-scart átalakítóval bekötni a tv-be. A hangot a hangkártyáról tudod majd vinni, szintén egy rca kábellel, viszont ahhoz kell egy 3,5-ös jack-rca kábel is.

2014. szept. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A videokártyához valami ilyesmi kell:

[link]

vagy

[link]

de azt kellett adniuk hozzá, szóval nézd meg a dobozát.

2014. szept. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
8600 GT van.. Ugye szereztem átalakítót és 3,5es jack kábelt na most.. Az átalakítóval össze bírtam kapcsolni a jackel ill. van egy scart elosztó fejem(INPUT/OUTPUT-os) bedugom a videó kimenethez bekapcsolom a TV-t videó csatornára és sehol semmi.. a gép se jelzi a csatlakozást. valami tippek ?
2014. szept. 23. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáltad átkapcsolni a scart átalakítót?
2014. szept. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen és semmi esetleg operációs rendszer függő ez a dolog? (egyébként win8.1-em van)
2014. szept. 24. 14:36
 6/7 anonim ***** válasza:
nem, de beállításfüggő... a kijelzőknél bekapcsoltad a képernyő klónozását?
2014. szept. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Írtam privátot
2014. szept. 25. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!