Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan frissíthetem az android...

Hogyan frissíthetem az androidom tableten?

Figyelt kérdés
Van egy Huawei ideos s7 slim tabletem. Ezen hogyan frissíthető az android? 4.0.1-re szeretném legalább frissíteni. Ez megoldható?

2014. szept. 14. 16:37
 1/3 levis56 ***** válasza:

Én úgy tudom csak akkor ha a gyártó adott ki rá frissítést.

[link]

2014. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 levis56 ***** válasza:
2014. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A problémám ott kezdődik, hogy van a tableten egy olyan opció ami a gyári visszaállítást megcsinálja gombnyomásra. Megcsináltam, és 2.2.2 lett az androidom verziószáma. Azelőtt 2.3.6-volt, és nem tudom mit kezdjek most. (Fentebb elírtam a verziószámot elnézést!) Van egy olyan, opcióm is, hogy sytem update, de itt azt írja, hogy minden naprakész. Arról nem is beszélve, hogy még mindig android mrket van rajta és bármit csinálok nem frissül go0gle play-é. Mit tehetek? Esetleg még egyszer eszközöljek gyári újraindítást?

2014. szept. 14. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!