Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PCX garanciális csere hogyan...

PCX garanciális csere hogyan működik?

Figyelt kérdés

Még garanciás monitorról lenne szó. Teljes felbontáson nem ad képet, csak ki-be kapcsol. Táp tökéletes, videokártya tökéletes, teljesen biztos, hogy monitorhiba.

Így hát gondoltam, visszaküldöm. Háztól házig garanciás a termék, így gondolom a PCX küldi ki érte a futárt...

De..

Mit kell írnom a csomagra?

Mennyi idő az átfutás?

Hogyan zajlik ez az egész?



2014. szept. 14. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt tőlük kérdezd meg, az a biztos.

Viszont furcsa amit leírtál, mekkora felbontásban nem akarja az igazságot? Milyen kábelen kötöd össze? A kábelt is próbáltad cserélni?

2014. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A haverom a PC-jét küldte vissza.Telefon vagy mail és jön a futár.Az övének nem volt doboza így hát a futár jól otthagyta azzal a kikötéssel hogy dobozolják be és kérjenek másik időpontot.Kértek, másnap jött el is vitte majd 2 hét múlva többszöri rákérdezés után meg is érkezett haza. Két hét alatt sikerült kicserélniük a lehalt videokártyát.

Nem tudom hogy ez e a hivatalos eljárásuk vagy ez csak egyedi eset de ez történt aprajafalván a törplakóknál.

2014. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!