Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik lenne a jobb választás...

Melyik lenne a jobb választás iPad mini vagy adnroidos változata Alcor Zest Q813IS táblagép?

Figyelt kérdés

iPad mini:

1 GHz-es, kétmagos ARM Cortex-A9

RAM 512 MB

Háttértár 16 GB

5 MP hátlapi autofókuszos + 1,2 MP hátlapi

7,9 hüvelyk

1024x768 pixel (163 ppi)

Ára: 79.900.-

1 év garancia


Alcor Zest Q813IS:

1,6 GHz 4 darab ARM Cortex-A9 mag

RAM 2 GB DDR3

Háttértár 16 GB

5 MP hátlapi + 2 MP előlapi

7,9 hüvelyk

1024x768 pixel felbontással 160 ppi

Ára: 39.900.-

2 év garancia



2014. szept. 15. 16:58
 1/4 Norbi658441 ***** válasza:
Én androidot vennék,mert nekem jobban bejöttek elejétől fogva azt használom.De ha több mint 3-4évre tervezed venni,akkor iPad-mert lassabban avul el a verziója,mint az androidnak.
2014. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

AZ iPad mininél mennyit jelent, hogy CSAK 512 RAM van benne? Ugyanúgy kevésnek számít mint egy droidos készüléknél?

Az Alcor-t jól ismerem, de az iPad-et nem. Ebből erednek a kérdéseim. Az Alcor nagyon jól megy, nagyon sok alkalmazás fér rá, még a nagy igényű játékok is szépen futnak rajta (pl.: Real Racing 3).


Valóban annyira jó az iPad, hogy megérje a dupla árat?

2014. szept. 15. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Az iPadnél ne a specifikációt nézd. Kb 2x olyan erős HW kell androidhoz, mint egy iPad-hez. Az az alcor nem tudom, hogy milyen minőség, de droidban vannak rettenetesen gagyi cuccok. 60-70e alatt azért ne nagyon vegyél tabletet.
2014. szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves hármas!


Volt egy érzésem, hogy valami ilyen lehet a különbség.

Az említett Alcor elég jó. Épp az iPad olcsóbb kivitelének szánták. A független teszteken is elég jól teljesített. De arra vonatkozóan nem találtam infót, hogy érdemes-e mégis az iPad-et választani.

2014. szept. 15. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!