Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi az a HP Care Pack?

Mi az a HP Care Pack?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Hp laptopot kéz alól, amire még van garancia, viszont a hp által mellékelt szoftverben - ami ellenőrzi a garancia állapotát - írt egy olyat, hogy hp care pack és ehhez is volt egy dátum. A gyártó oldalán is megnéztem, de ott nem ad egyértelmű leírást erről.

2014. szept. 15. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
a google a barátod, mit jelent a care szó? na arra szolgál a program bár lehet h hülyeséget mondtam, javítsatok ki ha tévedek
2014. szept. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tengermély tisztelettel! Először megpróbáltam a gyártó oldalán utána nézni a dolognak, de ott az fogad, hogy "Elnézést, ezt az oldalt nem találjuk.

A keresett oldal nem elérhető, vagy áthelyezésre került.". Utána olvasgattam az angol nyelvűben, ahol azt hámoztam ki az egészből, hogy ez a garancia meghosszabbítása és kiterjesztése a harderre és a szoftverekre. Ezen felül amikor megírtam ezt a kérdést, arra gondoltam, hogy valaki hozzáértőbb esetleg megerősíti ezt a feltevésemet, és nem egy bunkó választ kapok!

2014. szept. 16. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!