Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok törölni egy...

Miért nem tudok törölni egy fájlt a Google Drive-ról? (kép a hibaüzenetről)

Figyelt kérdés

Valahányszor megpróbálom kitörölni azt a fájlt, először a kukába teszem, majd kiürítem azt, de amikor kijelentkeznék, ezt az üzenetet kapom (épp semmit nem töltök se le se fel): [link]

Először maradok, de fél óra múlva is megkérdezi, akkor már elhagyom a lapot, de ha megint bejelentkezek, akkor a fájl nem törlődött, sőt ott van az eredeti helyén... Mit tudok csinálni?


2014. szept. 16. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem megy a háttérben egy feltöltés/törlés? Akkor írja ezt, amikor nem végzett egy paranccsal és folyamatban van.
2014. szept. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem megy, semmi!
2014. szept. 17. 16:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Közben megoldódott, ma beléptem és a kérdéses fájl eltűnt.
2014. szept. 18. 18:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt írogatja állandóan. Kipróbáltam, hogy várok egy kicsit, arra alapozva, hogy "fut a parancs". Bevált, hamarosan engedte frissíteni, bezárni mindenféle szó nélkül. Viszont azt elég szomorúnak tartom, hogy ezt ilyen gyengén kivitelezték a google szakemberei. Az egész webes drive kezelő gagyi. Még csak méret szerint nem is rendezhetem a fájlokat (legalábbis én nem találtam meg a módját, ha van is, akkor nem túl egyértelmű helyen).
2016. febr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!