Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Tesóm gépe...

Mi lehet a baj? Tesóm gépe játék közben csak úgy kikapcsol mintha kihúzták volna a konektorból. Főleg akkor amikor a nfs-ben kiválasztja a pályát stb. és elindítja és betöltés közben.

Figyelt kérdés

AMD Athlon 1.80 Ghz

40 Gb vinyó (20-25Gb szabad hely)

1 Gb ram

Ati radeon 9250 128mb


2010. jan. 19. 18:36
 1/6 anonim válasza:
Valószinűleg túlmelegszik a gépe. A ventillátorral lehet baj, vagy csak kéne egy jobb.
2010. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Előző vagyok. Ezt amúgy úgy tudod ellenőrízni, hogy ha kikapcsol a gép, megnézed, hogy forró-e. Meg valahol meglehet nézni a gépen, amkor be van kapcsolva, hogy hány fokos. Nem igazán értek hozzá. 16/L
2010. jan. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt tom az everest-tel.
2010. jan. 19. 18:48
 4/6 anonim válasza:
A kérdés az hogy eredeti a játék vagy másolt mert a másolt játékoknál szokott ilyen hiba fellépni. de az elöző válaszadónak is jó a tippje. Melyik nfs-nél jelentkeznek ezek a tünetek? mert arra is gondolhatok hogy kicsi a gépigényed a játékhoz.
2010. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Eredeti nfs most wantednél.

Megvan hozzá a gépigény.

szerintem nem az a baja.

2010. jan. 20. 15:37
 6/6 Hintalow ***** válasza:

Ha teljesen kikapcsol, azt két dolog okozhatja:

- túlmelegedés. ennek kisebb a valószinűsége, mert túlmelegedéskor a legtöbb alaplap hangjelzést ad,(ha van speaker) ill. inkább újraindul. Meg aztán ha túlmelegedne, akkor azért elötte kicsit futna a játék szerintem.

- táp. na ez valószinűbb, szerintem ahogy a játék indulásánál megnő a felvett fogyasztás, nem bírja a táp.

Elsőként azt javaslom, hogy minden tápcsati kihúz-visszadug, hátha csak érintkezés. Ha továbbra is fenáll, akkor próba másik táppal. (tuti codegen:)

2010. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!