Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha amerikából szeretnék...

Ha amerikából szeretnék iPhone-t rendelni akkor a magyar simkártya (pl. : vodafone, t mobil-os) jó bele?

Figyelt kérdés
(Most iPhone 4em van és a benne lévőt szeretném átteni ha lehetséges)

2014. szept. 16. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:

- Emlékeim szerint az iPhone 5-től az alma nano SIMet használ, a iPhone 4 pedig microSIM-et -> Tehát vagy átalakítod ha lehetséges, vagy új SIMet kérsz a szolgáltatótól.

- Amerikából te nem fogsz rendelni iPhone-t

2014. szept. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Amerikából csak szeretnél...
2014. szept. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ismerőssel hozatnám pontosabban, viszont akkor már a microsim nem jó?
2014. szept. 16. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Ismerősöd sem fog hozni.
2014. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még mindig nem ez volt a kérdésem
2014. szept. 16. 22:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak a nano jó bele. i5-től az van.
2014. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha függetlent hozatsz akkor jó bele.
2014. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedet már megválaszoltam ( tudod, nanosim vs microsim )

Ha nem volt érthető az nem az én hibám.


1. Amerikában új Iphone-t ( gondolom a 6osra gondolsz) nem tudsz szolgáltató függetlenül venni. Ez van. Vagy Verizon, vagy Sprint, vagy AT&T carrier lock-os lesz ( tehát nem fogadja el más szolgáltató kártyáját ).


2. Feltétel a vásárláskor a hűségidő megkötése + az amerikai állampolgárság, de legalábbis a SSN számmal + USA lakcímmel rendelekező ember kell, hogy legyen. Egy készülék miatt én biztos nem kockáztatnám a vízumom, SSN számom bevonását.( Mert ugye a hűségidő alatt csengetni kell a ZSt, tehát a bombaüzletben az ismerősöd fizetné a hűségidőt, neked meg kellene amerikai szolgáltatól függő készüléked -> remek biznisz )


3. Lehet venni 5-ös sorozatot függetlenül, de egyszerűen nem éri meg: a jelenlegi HUF - USD árfolyam mellett nem nagy üzlet + ha érvényesíteni akarod a garanciát akkor szopás van.


Van még kérdésed? Szerintem mindenre választ kaptál.

2014. szept. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!