Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a gép indulási...

Mi okozhatja a gép indulási problémáit?

Figyelt kérdés
Mikor hazaérkeztem megint visszaraktam a hddt. Amikor a gépet elindítom akkor jel nem érkezik a képernyőhöz és a bios pittyenést se hallani. Nem tudom hogy mi lehet a gond mert a selftestet elvégeztem és pityegett szóval a ram a processzor és az alaplap rendbe kéne legyen. A kötésekhez nem nyúltam, és a monitor se lehet hibás mert letesztelve, a másik gépnek engedelmeskedik. A biost már reseteltem ez se segített. Megfigyeltem, hogy a gép ahogy alapjáraton megy a vga ventilátora felpörög majd lelassul és ezt játsza egész idő alatt. Mi lehet a gond? Alaplap:asrock n68c-s ucc videókártya:hd2600 pro processzor:amd x2 6000+ táp: a-tec 500W. A gép nincs húzva teljesen eredeti állapotba van. A válaszokat előre is köszönöm.

2014. szept. 17. 13:41
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A kérdést úgy kezdtem,hogy a gép 2 hónapig nem volt elindítva és a hdd ezalatt az idő alatt ki volt szedve! bocsánat
2014. szept. 17. 13:43
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha kiszeded a ramokat , keresi ? tehát ad hangjelzést?

ha eddig nem csináltad akkor hajrá

2014. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen,keresi
2014. szept. 17. 14:44
 4/15 anonim ***** válasza:

Hurrá

akkor rakjad vissza, vedd ki a HDD t és lépjél be a bios ba majd csinálj egy default stetinget utána F10


ezután rakjad be a HDD t mikor bent van belépsz biosba és mindent beállítasz dátumot mindent

2014. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én is pont erre gondoltam, ki is szedtem de a biosig nem jut el a gép ezért vagyok kissé kétségbe esve
2014. szept. 17. 14:59
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha kiveszed a ramot és keresi tehát sipol akkor már szűkíthetjük a kört a ramra egy vagy két ram van a gépbe ?


mert érdemes egyenként is kipróbálni ,másik hogy ha igy se indul akkor mehetünk a videó kártya fele ugyan úgy hogy keresi e


de előbb maradjunk a ramoknál

2014. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor most kipróbálom egyenként a ramokat! Mert azt még nem csináltam utána áttérhetünk a vgara.
2014. szept. 17. 15:16
 8/15 A kérdező kommentje:
Mindkét ramot mind két slotba kipróbáltam az eredmény ugyanaz nincs pityegés de továbbra se történik semmi.
2014. szept. 17. 15:26
 9/15 anonim ***** válasza:

Akkor rátárhetsz a VGA ra ha keresi tehát van hangjelzés akkor maradnak a ramok


De őszintén megmondom egyszerre 2 ram nem mehet tönkre


A idö nem állítódott el ?

2014. szept. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja nem fogja keresni a vga t mert most néztem van integrált neki azt kösd a monitorra
2014. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!