Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a gép indulási...

Mi okozhatja a gép indulási problémáit?

Figyelt kérdés
Mikor hazaérkeztem megint visszaraktam a hddt. Amikor a gépet elindítom akkor jel nem érkezik a képernyőhöz és a bios pittyenést se hallani. Nem tudom hogy mi lehet a gond mert a selftestet elvégeztem és pityegett szóval a ram a processzor és az alaplap rendbe kéne legyen. A kötésekhez nem nyúltam, és a monitor se lehet hibás mert letesztelve, a másik gépnek engedelmeskedik. A biost már reseteltem ez se segített. Megfigyeltem, hogy a gép ahogy alapjáraton megy a vga ventilátora felpörög majd lelassul és ezt játsza egész idő alatt. Mi lehet a gond? Alaplap:asrock n68c-s ucc videókártya:hd2600 pro processzor:amd x2 6000+ táp: a-tec 500W. A gép nincs húzva teljesen eredeti állapotba van. A válaszokat előre is köszönöm.

2014. szept. 17. 13:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Rákötöttem továbbra is síri csend,nem ad jelet a képernyőnek , hallani ahogy cd rom minden felpörög de a bios pittyenés továbbra sincs!
2014. szept. 17. 15:46
 12/15 anonim ***** válasza:

Akkor valamit nem értek ha kiveszed a ramot pityag vagy sipol ha berakod akkor meg semmi ??


ventik most pörögnek ? amikor resetelted a biost kivetted az elemet ? VEDD ki

2014. szept. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen ventilátorok pörögnek ahogy írtad ha kivettem ramot pityeg de ha vissza rakom semmi. Elemet kivettem.
2014. szept. 17. 17:47
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha kivetted most resetelj de istenemre mondom hogy ennek működnie kell
2014. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sikerült!:)
2014. szept. 17. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!