Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GTA Sa:Mp Lagg? Jó gép mellett...

GTA Sa:Mp Lagg? Jó gép mellett? Hogyan szüntessem meg?

Figyelt kérdés

Szeretnék tőletek segítséget kérni mert nem értem mi a gond...

Nos ismét letöltöttem a SA:MP-ot...

Új gép azaz laptop...

Nos, nagy kedvvel megyek fel játszani, minden szép és jó egyszer csak belaggolok...

Felmentem más szerverekre ugyan ez a probléma...

Megérteném ha a gép nem bírná de az lehetetlen...

92 FPS-sel játszom...

De van hogy 30 mp-re 2 szer beszaggat ami élvezhetetlen, csak így hirtelen leesik az FPS és visszaugrik...

De itt jön a csavar, hogy ha bekapcsolom a Frapset és el kezdek vele videózni akkor olyan 35-45 FPS-sel akadás mentesen megy a játék, videózás közben...

Wifiről játszottam, de itt nem az internettel lesz a baj mert a Ping is csak 30-35 körül mozog...

Semmi sem fut a háttérben...

4 GB RAM/ 2x2.2 GHz Processzor...

Valaki tud valami ötletet mit csináljak?

Felbontást próbálgattam, teljesen mindegy mekkorán van ugyan úgy beszaggat.

Köszönöm előre is a segítségeteket!

FPS Increasert próbáltam, nem oldotta meg...

Más játékoknál is előfordul...



2014. szept. 19. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy valamilyen folyamat lehet az oka, ami a háttérben fut,

lehet hogy a driverek egyikével van gond,

lehet hogy csak egy beállítási hiba a videokártya driverében.


Ha nincs semmi fontos a gépeden vagy azon a partíción ahol a windows van, akkor próbáld meg újratelepíteni friss driverekkel, ezután próbáld ki a játékokat, ha jó, akkor utána rakd fel a többi programot és a windows frissítéseket - ha akarod.

2014. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állítólag az Intel Speedstep Technology is okozhatja ezt, próbáld meg a bios-ban kikapcsolni ezt a lehetőséget mielőtt újratelepytenéd a géped, ha van másfajta sebességgel kapcsolatos lehetőség is - pl. turbo mód - akkor próbáld meg azt is kikapcsolni.
2014. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki azt is, hogy a hangkártya driver beállításaiban a hangcsatornák számát átrakod 32 vagy 24-ről 16-ra.

pl. 16 bit 48 KHz

2014. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Biost f8 al hozom elő ye?

És azon belül merre találom a turbo dolgot?

2014. szept. 19. 21:52
 5/5 Ternó válasza:
Net miatt is laggolhatsz....
2014. szept. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!