Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Canon MG 4250 márkájú...

A Canon MG 4250 márkájú nyomtató-fénymásoló-szkennelő gépemmel nem tudok szkennelni, miért?

Figyelt kérdés
Pár napja van meg, még csak barátkozom vele, nyomtatni és fénymásolni már sikerült, de szkennelni nem. A kezdőlapnál értelemszerűen rámegyek, hogy beolvasás, kiválasztom hogy JGP-t vagy PDF-et vagy mit szeretnék, majd rámegyek, hogy beolvasás, de csak azt írja ki, hogy "Feldolgozás...Várjon egy pillanatot." De nem történik semmi, majd visszamegy oda, ahol kiválaszthatom, hogy milyen formátumba szeretném, de nem szkenneli be amit kellene. Mit csinálok rosszul?

2014. szept. 20. 22:59
 1/2 anonim válasza:
Írj a Canon ügyfélszolgálatnak, nekem másnapra profin válaszoltak emailben, soha nem jöttem volna rá egyébként mi a hézag.
2014. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hűű, köszi, erre nem is gondoltam. E-mail címet tudsz írni?
2014. szept. 22. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!