Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy zenehallg...

Mitől lehet az, hogy zenehallgatás, filmnézés közben a hang néha megakad, mintha a proci maxolva lenne?

Figyelt kérdés

Mondjuk a youtube-on zenét hallgatok, vagy nézek egy filmet a gépen, akkor a hang néha megakad. De nem úgy akad meg, hogy nem hallatszik semmi, hanem 'berreg'. Tehát olyan mintha a proci 100%-on dolgozna, és beakadva a zene vagy valami ilyesmi. Sajnos nem tudom jól leírni.

Néztem már a feladatkezelőben, nem ugrik fel soha a proci teljesítménye, ezért nem értem miért csinálja.

Csak a böngésző megy, amiben futtatom a youtube-ot, és így is megakad.

Egyébként Lenovo m5400 a noti.

Talán az oprendszer lehet a hibás?(8.1)


2014. szept. 21. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

"hanem 'berreg'. Tehát olyan mintha a proci 100%-on dolgozna, és beakadva a zene vagy valami ilyesmi"


a procinak nincs hangja sem 100%-on sem 0%-on

nem csoda ha nem tudsz olyan jelenséget leírni ami nem létezik...

2014. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy belekötöttél abba amit írtam, és megalkottad ezt a tökéletesen felesleges kommentet csak hogy idegesíts. Idióta.


A zene 'berreg' -ha másnak esetleg nem esne le-. Úgy berreg a ZENE, mint mikor a processzor 100%-on dolgozik, és emiatt a zene beakad.

2014. szept. 21. 15:55
 3/3 anonim válasza:
nálam is ez van, megoldás? win 7 home premium van a gépen, de eddig nem csinálta, pár hete kezdte, hdd re gyanakodtam de 100/100 , köszi
2017. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!