Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet csökkenteni a...

Hogyan lehet csökkenteni a Windows 8.1 RAM fogyasztását?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez a Windows és itt ez meg az van, de azért egy kicsit szeretnék csökkenteni rajta, kipróbáltam az Ubuntut Live USB-ről és megirigyeltem a RAM fogyasztását. :)
2014. szept. 25. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

A Windows alap esetben teljesen kihasználja a memóriát, ezzel gyorsítva a rendszer, szükség esetén, ha egy másik programnak szüksége van rá, felszabadítja a szükséges helyet.

Minden modern operációs rendszer így működik

2014. szept. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az Ubuntu ezek szerint nem lenne modern? Pedig az Android is így működik... (Ahogy te írtad.) Amúgy nekem nem lenne semmi gondom ezzel, ha egy Spotify-tól meg pár weblaptól nem menne 95% fölé a RAM használat... Kipróbáltam Ubuntu-n is, ott nincs telepíthető alkalmazás, be kellett érnem a webes felülettel (Ami több RAM-ot eszik.) és böngészés közben sem ment 70% fölé! Mindegy, akkor RAM-ot veszek, nem akarok Linux-ot tenni a gépemre. (A fényerő nem működik rajta és szerintem nem túl szem kímélő, ha 100%-ra beragad a fényerő.)
2014. szept. 25. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!