Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért serceg/pattog a hangfala...

Miért serceg/pattog a hangfalam ritkán?

Figyelt kérdés

Ritkán serceg/pattog a hangfalam, MODECOM MC-SHF120U van szó!

Már másik kontektorba is dugtam, vettem egy jó minőségű árnyékolt aranyozott rca is, kábeleit átnéztem, nem egy gatyi alaplapi hangkártyában van csatlakoztatva, amit tudtam minden megnéztem.

Sercegés/pattogás ritkán jön elő, van hogy 1 óráig semmi vagy hogy több órán keresztül nem csinálja. Hangjával/basszus minden okés, magas hangon is gyönyörűen szól.

Mi lehet a probléma?


2014. szept. 29. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az elektromos áram lesz a ludas. Ha az áram rossz minőségű (sok benne a tüske) akkor előfordulhat, hogy befolyásolja a hangfalat. De ez csak egy tipp..
2014. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát erre én is gondoltam, de másik hangfallal nem csinálja, pedig az is 2.0 és beépített erősítője van, hálózatra rádugva (viszont kisebb teljesítményű)
2014. szept. 29. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:
előfordul, hogy jobb a zajszűrője amelyiknek nem pattog
2014. szept. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De pattog és serceg, másiknál pedig nem csinálja egyik jelenséget sem.
2014. szept. 30. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!