Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Belassult a gépem, mit tegyek?

Belassult a gépem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 hónapja telepített Windows 8.1 rendszerem van (64bit) avast! premiere vírusírtóval ami mindig fut és használom a CCleaner tisztító programot is, de a gépem mégis belassult. Először a net 10Mb/s-ról visszaesett 4Mb/s a Speedtest.net szerint. Minden alkalmazásom, programom, játékom szaggat, befagy a Facebook, YouTube-ról nem is beszélve...

(pl. mire ezt kiírtam 4-szer állt meg a Chrome és 1-szer indítottam újra a gépet)



2014. szept. 29. 18:33
 1/3 anonim válasza:
a gép konfigja?
2014. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem le a malwarebytes free vírusirtót. Állítsd be a magyar nyelvet és hogy PUP-ot is keressen. Ha nem talál semmit a teljes rendszervizsgálatkor, akkor nem vírus okozza a lassulást. Lehet hogy csak nem bírja el a Win 8-at a géped. Itt a link:

[link]

2014. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*töltsed le
2014. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!