Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Google drive-ban ez kivitelezh...

Google drive-ban ez kivitelezhető?

Figyelt kérdés
Van egy mappa a gépemen és a drive-on, ezt a mappát a gépemen folyamatosan töltöm fel adatokkal és azt szeretném, hogy ahogy töltöm a mappát úgy párhuzamossan töltse a drive-os mappába is az adatokat. Ez kivitelezhető?

2014. szept. 30. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint most le van töltve a pc-dre a drive app,ami egy könyvátrba menti a cuccokat? Mert akkor egy backup progi kell simán sztem.
2014. szept. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még program sem kell.. [link]
2014. szept. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2-es na de attól hogyan lesz két példányod. A ez a linkelés tudtommal egy könyvtár/program más könyvtárbeli elérését teszi lehetővé úgy,hogy közben az eredeti helyen megmarad. Szóval több helyen látszik,de egy fizikai helyen van,amiről itt meg szó van,hogy itt is meg ott is meglegyen,ha nem tévedek.
2014. okt. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a drive-os mappába azért kell "tölteni" az adatokat mert annyira borzalmas a kliensük, hogy lehetetlen beállítani melyik mappákat szinkronizálja. csak 1-et képes! (illetve az azon belül lévő tartalmat)

én is így csináltam régebben. belelinkelgettem mindent amit le akartam szinkronizálni és akkor a kliens már úgy érzékelte mintha egy mappában lenne minden. így elkerültem a redundanciát is

2014. okt. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!