Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » VALAKI SEGÍTSEN! Mit csináljak?

VALAKI SEGÍTSEN! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Úgy két órája hirtelen lekapcsolták az áramot miközben gépeztem és miután újra inditottam betöltés közben kiirt dolgokat és peszre kattintottam hogy menjen továáb. Mikor már bekapcsolt nyitom meg a google chrome-ot benne a youtubeot tölti és hirtelen ezt irja ki :

Az Ön kapcsolata nem privát


A támadók megpróbálhatják ellopni adatait (például jelszavakat, üzeneteket vagy hitelkártyaszámokat) innen: www.youtube.com.

Nem tudom mit kéne tennem sehogy se sikerül betöltenem és nem csak a youtube-ot nem nyitja meg:

Kérlek segitsete.



2014. okt. 12. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:
A dátumot eltekintve már nem aktuális, de nekem akkor szokott ilyeneket kiírni, ha nincs jól beállítva a rendszeridő. Lehet, hogy a hirtelen lekapcsolástól történt valami, bár pont az ilyen esetekre van elem az alaplapon.
2014. dec. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!