Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan csináljak –...

Hogyan csináljak – ilyen gondolatjelet?

Figyelt kérdés
A régi windowsomon Ctrl+- billentyűkombináció volt. Tönkrement a vinyóm, új windows került a gépre, és egyszerűen nem tudok párbeszédjelet írni vele.
2014. okt. 12. 18:59
 1/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha word-ről van szó akkor :


Nézd meg, hogy milyen bilenytűkombinációra van beállitva.


Fájl - Beállitások - Menűszallag testreszabása - Bilenytűparancsok : Testreszabás - Gyakori jelek - Gondolatjel. Kép : [link]


Ha a CTRL+Szürke- van beállitva, akkor próbáld meg ideiglenesen átállitani valami másra. pl. CTRL+Szürke*-ra vagy szürke / jelre, majd ha működik akkor próbáld meg visszaállitani a szürke - -ra.


Egyébbként : Alt+0150 a kódja a gondolatjelnek, a hosszú gondolatjelnek pediglen ALT+0151.


Sok sikert.

Üdv.

2014. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, copper, de sajnos, nem találtam az általad leírt módon még a Beállítások lapfület sem. Nekem valami egész másképp néz ki. Windows7 van a gépemen, ha ez segít.
2014. okt. 13. 21:59
 3/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Ez nem operációs rendszer függő szerintem ez a Microsoft Word-ben kell keresni.


Lehet, hogy nem is találod, hiszen nem irtad milyen szövegszerkesztőben nem tudod felhasználni ezt a gondolatjelet, (office 2010 tartalmazza a wordot is) ha nem wordöd van hanem valamilyen más szövegszerkesztőd akkor amit irtam nem aktuális.


Sok sikert.

Üdv.

2014. okt. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Bocsi, valóban nem írtam. Wordöm van.
2014. okt. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Mostmár csak a word verziószáma kellene, mivel 2007-2010-2013-asban szerintem megáll amit irtam.


Sok sikert.

Üdv.

2014. okt. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én a word-ben úgy szoktam, hogy a sima kötőjel utáni space után nyomok egy entert, mire a kötőjel hosszabbá válik. Aztán persze a sor elejéről vissza kell menni, de nekem így egyszerűbb.
2014. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha esetleg próbálgatnád, az előző csak akkor működik, ha a kötőjel előtt is van space - de ez értelemszerű, hisz úgyis így használjuk.
2014. nov. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ja, és csak szövegestől együtt megy!

Miért nem lehet itt utólag javítani :(

2014. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!