Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MSI GX700-as laptophoz valóban...

MSI GX700-as laptophoz valóban megfelelő az Akyga AK-ND-10 akkutöltő?

Figyelt kérdés

Minden adat egyezik, de az Akyga ezt Asus és Toshiba gépekhez gyártja.

Nagyon tönkrement a laptopom akkutöltője, és mivel azon tudok dolgozni, első körben bejártam a város számtechboltjait. Pont az enyémhez jó MSI töltőt sehol sem találtunk, csak rendelni tudtak volna (amit én is tudok, de az minimum 1 munkanap...kiesés).

Ami az MSI GX700-asomhoz kell:

90W, 4,74A, 19V, külső átmérő: 5,5 mm, belső átmérő: 2,5 mm.

Akyga AK-ND-10: teljesítmény 90W, ASUS és Toshiba laptopokhoz, 19V/4/74A, csatlakozó 5.5*2.5 mm. OVP, OTP, OPP, SCP, OCP biztosítja a biztonságos és stabil működést


Elvileg megfelelő, de valóban merjem használni???



2014. okt. 13. 13:00
 1/3 Tengor ***** válasza:
Persze. Kár lenne kidobni a gépet, csak mert a táp tönkrement. Egyébként tényleg tönkrement v. csak a kábel tört meg?
2014. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már hónapok óta volt vele gond, nem mindig érzékelte a laptop, de tegnap előtt teljesen feladta, semmit nem érzékelt belőle a gép. Azért akartam újat venni, mert nem engedhetem meg időben, hogy rendeljek vagy javíttassam.


Univerzális töltőt eleve kerülni akartam, nem is erőltették rám a boltokban sem, de erre azt mondták, hogy teljesen jó. Elvileg hiszek benne, mert minden adat megegyezik, csak megijesztett, hogy esetleg kárt teszek a gépemben, mert ugye ASUS-hoz és TOSHIBA-hoz gyártja az Akyga.

2014. okt. 13. 13:32
 3/3 Tengor ***** válasza:

Valahol ez is csak egy univerzális töltő, mert a megfelelő Asus és Toshiba gépekhez jó, csak ez a hagyományos univerzálisoknál butább, mert csak egyféle feszen működik.

Ha csak a kábel tört el (ami a hibás laptop tápok 99%-ában a hiba forrása) az egy szakinak 5 perc.

2014. okt. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!