Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » CD-n kaptam panoráma röntgent,...

CD-n kaptam panoráma röntgent, de nem tudom itthon megnyitni, mert dll és pano fájlok vannak rajta, tud ehhez valaki programot?

Figyelt kérdés
Egyáltalán meg tudja ezt nyitni bármelyik fogorvos?

2014. okt. 13. 17:12
 1/1 homo ludensz ***** válasza:
Nekünk az UH vizsgálat mellékleteként adtak CD.-t. Én is megpróbáltam megnyitni sikertelenül. Visszavittük a dokinak aki küldött erre a vizsgálatra és elolvasta a papíralapú vizsgálati eredményt. Odaadtam a CD.-t is és megjegyeztem hogy én nem tudtam megnyitni. Ő sem tudja és visszaadta. Azt nem tudom minek mellékeli a képalkotó társulat talán felszámolja a TB-nek. Régebben filmet adtak az MRI vizsgálat mellékleteként egy nagy borítékban.
2014. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!