Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A jövőben játékfejlesztőként...

A jövőben játékfejlesztőként dolgoznék azon belül 2d/3d grafikusként, aki megtervezi előre a játék jövőbeli kinézetét. Melyik suliba érdemes menjek? Hol lehet hasonló dolgot tanulni? Mert ugyebár itthon konkrétan ilyet nem tanítanak.

Figyelt kérdés

itt egy link mire gondolok:

[link]



2014. júl. 28. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Öhm...konkrétan "2D/3D Játékfejlesztő grafikus" szak sehol sincs, nem csak Magyarországon.

Viszont van sima grafikus szak/tanfolyam, amit ha elvégzel azt kezdesz vele, amit szeretnél.

2014. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele hogy konkrétan ilyen szak nincs hiszen leírtam... concept artist szeretnék lenni csak próbáltam normálisan megfogalmazni amit szerettem volna. Annyi a fő kérdés hogy mit kéne tanuljak ami a legközelebb áll ehhez a munkához?

Persze sokan mondják hogy tanuld magad youtube videók stb na de valami kiindulási alap csak van menjek animáció tervezőnek? Vagy tervezőgrafikus is elég hogy valami alapom legyen hozzá? Kétségbe vagyok esve xD

Kéne nekem egy olyan ember aki ilyesmivel foglalkozik, ilyen szakterületen dolgozik.

2014. júl. 29. 08:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, annak menj, aminek szeretnél :D Kiválasztasz egy grafikussággal foglalkozó szakot, elolvasod ott mivel foglalkoznak, és ha az áll a legközelebb az elképzelésedhez, akkor oda mész. Ott már úgyis fogsz annyi ismeretséget szerezni, hogy a te pályádra tudnak valamit javasolni, merre érdemes tovább fejlődni.
2014. júl. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Végül a Magyar Rajzfilm Kft.-ben kezdtem el 2D/3D OKJ-s tanulmányaimat. :) most pedig jelentkeztem egyetemre.

Szerintem a suli jó alapot ad rá :)

2016. jún. 4. 13:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Időpazarlás!

Egyszerűbb lett volna egy profit megkeresni és fizettél volna neki x összeget ő meg a szabadidejében kioktatott volna.


Ha meg egyedül is meg a tanulás, akkor YouTube és fórumokról építed fel a tudásod.

2017. febr. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!