Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HP compaq dc7800 setup password?

HP compaq dc7800 setup password?

Figyelt kérdés
van egy ilyen típusú számítógépem és nem tudom a ˝setup password˝ ját, és újra szeretném telepíteni mit tegyek,hogy tudom ezt levenni,megváltoztatni? vagycsak újrarakni setup password nélkül?

2014. okt. 16. 17:29
 1/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Két módszer :


1. Amikor beinditod nyomogasd neki az F9 "boot options" billentyűt, ha bejön akkor választhatsz miről induljon be (CD/DVD)


2. Hiren's Boot CD. Letöltöd, kirod CD-re vagy pendrivére (bootolható) beinditod vele a géped : [link] :


Aztán megpóbálod a következő programok valamelyikével törölni a bios-ről a jelszót :


BIOS / CMOS Tools


!BIOS 3.20: A powerfull utility for bios and cmos.

Award DMI Configuration Utility 2.43: DMI Configuration utility for modifying/viewing the MIDF contents.

BIOS Cracker 1.4: BIOS password remover (cmospwc).

BIOS Cracker 4.8: BIOS password remover (cmospwd).

BIOS Utility 1.35.0: BIOS Informations, password, beep codes and more.

CMOS 0.93: CMOS Save / Restore Tool.

DISKMAN4: A powerful all in one utility.

Kill CMOS: A tiny utility to wipe cmos.

UniFlash 1.40: Bios flash utility.


Sok sikert.

Üdv.

2014. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ha nyomogatom neki az F9-et (boot menu-t) akkor kéri a setup password-ot! :/
2014. okt. 17. 19:58
 3/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha nem tudod beinditani a gépet sem CD-ről sem Pendrivéről, akkor csak egy módszer marad a fizikai jelszó törlés :


Szétszeded a gépet (leszeded az oldalát) megkeresed a jelszó törlő jumpert elvileg zöld jumper és reszeteled vele a jelszót : [link]



[link]

(Igaz, hogy ez SFF, de az el ugyanaz) 3 oldal SW50-es kapcsoló : Clear CMOS


Sok sikert.

Üdv.

2014. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy ilyen későn írok vissza de nem értem rá.Nem jó!! nyomom azt a gombot 5mp-ig bekapcsolom a gépet bead egy ablakot hogy az idő nincs beállítva (Persze angolul)

Vannak a bal alsó sarokbann ilyen lehetőségek F9:Setup , F10:Boot menu , F12:Network,

Megnyomom a Boot Mrnu (F10)-et és ugyanúgy kéri a setup passwordot! :(

2014. nov. 18. 16:26
 5/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Rendben, van ilyen is.


Akkor nem marad más hátra csak a fizikai módszer, leirtam a #3 hozzászólásban.


Sok sikert.

Üdv.

2014. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!